Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ana taahhütleriniz ailenizin kadın bölümü ile ilgili olacak. Konuşmalarınız veya mali işleriniz olacak, yaşam standardınızı ve ev konforunuzu geliştirmek için çeşitli uygun fırsatları tartışacaksınız. Hafta içi size bazı ilginç etkinlikler ve önemli planların sizin için uygun bir gelişim getirecektir, ancak finansal açıdan cömert olmayacaktır. Yani, harcama ve paranızda mantıklı ve hesaplı olun. Muhtemelen, bu yedi gün boyunca, seyahat planlarında veya dünyanın farklı bölgelerinden gelen insanlarda beklenmedik ve karışıklık olacak. Bu hafta seyahat ediyorsanız, sürüş sırasında ve her zaman trafik yönetmeliklerine uymakta dikkatli olun. Hafta boyunca, bildiğiniz insanların yaşamlarında duygusal sorunlar veya evlilikle ilgili sorunlar hakkında haberler alacaksınız.

Başak burcu bu hafta duygusal olabilirler. Başak kadınları birlikte çalıştıkları kişilerle ilginç konuşmalar veya ortak eylemler yapacaklar. Bir meslektaşınızdan veya yöneticiden ilginç bir davet veya öneri alacaksınız. Başak erkekleri evde para ya da yaklaşan maliyetlerle ilgili önemli konuşmalar yapacaklar. Artık bir ev ya da ek mülk için planlarınızı geliştirebilirsiniz.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, muazzam miktarda sürücü ve kararlılık, başarılı olmanıza yardımcı olur. Zor işler dayanıklılık ve dayanıklılık ile tamamlanabilir. Enerjiniz bir gizem ya da tehlike ile kışkırtıcı olabilir, ancak özel birini çekmek için yeterince tehdit edici olmayabilir. Arkadaşın fiziksel dayanma gücüne ayak uydurmakta güçlük çekebilir ve eğer birazcık hafifletmek zorunda kalabilirsin.

Perşembeden pazara ilham yaratıcılık, dans, müzik ve resim ve heykel gibi güzel yaratıcı ifadelerin diğer formları için iyi bir zaman. Bu aynı zamanda partnerinizle romantik veya aşk dolu anları paylaşmak için iyi bir haftadır. Bekarsa, bu şefkatli, şehvetli bir insanla tanışmak için harika bir zamandır. Bencillik ve merhametli doğanız, benlik saygınızı artıracak ve diğerlerine gerçek bir fark yaratacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status