Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlıklar, aile, romantik ortaklıklar ve iş ortaklıkları bu hafta denge içerisinde olacak. Gerçekten sizin için doğru olanı bulmadan önce çeşitli yaklaşımları denemeniz gerekebilir. Kararsız olduğunuz bir konuda anne ve babanıza ya da otoriter bir figüre danışabilirsiniz. Sizin kafanızı karıştıran bir konuda bir önce net bir fikir sahibi olmanız gerekebilir. İş başvuru yapan kişiler bu hafta olumlu sonuçlar alabilirler. İş hayatına dair pek çok yolculuk yapmanız gerekebilir. Başka yerlere gidebilir ve yeni ortamlara girebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta gelecek günlere dair bir tatil planı da yapabilir. Eğer uzun süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa bunun için gerekli bütçe ve zamanı ayarlayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz biri ile de bu hafta özlem gidermeniz olasıdır. Sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz bir davet olabilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar yenilikçi bakış açınız ağır basabilir. Bu hafta, sevgi ilişkileriniz ve yaratıcılığınız üzerindeki ışığı aydınlatır. İşleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Daha sevgi dolu ve sevecen hissedebilirsiniz. Diğer insanlar sizi daha çekici ve arkadaş canlısı bulacak, böylece onlardan daha fazla sevgi ve ilgi bekleyebilirsiniz.

Sosyal hayatınız iyileşecek ve bu sayede önümüzdeki aylarda yeni aşk ve arkadaşlıklar daha olasıdır Ayrıca, sevginin yanı sıra daha fazla para kazanmanız da muhtemeldir. Aşk hayatında bu hafta flört de söz konusu olabilir. Sevgilisi olanlar ise onunla birlikte keyifli zaman geçirebilirler.

Perşembeden pazara kadar mutluluktan ve başarıdan sizi geri tutan şeyleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Hayatınızdaki bir şeyi dönüştürmek için doğru zamanı gösterir. Sevginiz canlandırılacak ve yeni aşklar mümkün olacak. Eğer zaten bir partneriniz varsa, o zaman farklı bir zevk arayışında olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status