Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı projelere odaklanıp yaratıcı enerjiden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Özellikle Salı günü sevgi alanınızda yeni ay meydana gelmesiyle ilişkilerde sevgi ve bağlılık artıyor. Yeni yaratıcı projeler ve girişimler izleyebilir, sevdiğiniz şey için daha fazla zaman ayırabilir, yeni hobiler kazanabilir veya daha sevimli ve eğlenceli olabilirsiniz. Sosyal çevrenizde de bu hafta sevdiklerinizle zaman geçirmek sizi motive edecektir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işe, özellikle de Venüs’ün Çarşamba günü iş alanınıza girmesi ile sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilirsiniz. Cuma günü kariyer alanında önemli haberler gelebilir. Önümüzdeki haftalarda, iş projelerini ve girişimlerini takip edebilir, organize olabilirsiniz, rutininizde çalışabilir ve çok sayıda daha küçük görev ve konuyla uğraşabilirsiniz. Hafta sonu, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve barışı koruyabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta arkadaşlarınız veya ortaklarınızla ilgili karmaşık olaylara sahip olacaksınız. Bazılarından, farklı yaşam gerekçeleri ile ayrılmak üzeresiniz, diğerleri ayrı bir dönemden sonra bir araya geleceksiniz. Sosyal çevrenizde her ne kadar sevgi dolu rüzgarlar esse de mecburi ayrılıklar olabilir. Bu hafta seyahat etme olanağı var. Ancak beklentilerinizde hayal kırıklığı yaratmamak için her şeyin iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Seyahatle ilgili teklifler konusunda dikkatli olun.

Bu hafta genellikle kritik olacaktır, çünkü hayatınızdaki iki etap arasında bir sınır olacak. Seçimleriniz nedeni ile bazı şeyleri geride bırakma zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için işyerinde huzursuzluk hissedeceksiniz, diğerleri özel hayatında uzlaşma sağlamakta zorlanabilir. Belki sevdiğiniz insan için bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir ve düzeniniz bozulabilir.

Hafta içi önemli bilgiler, haberler, belgeler veya sözleşmeler alacaksınız. Size maddi veya manevi verilecek her şey sizin için önemli olacaktır. Hafta sonu çoğu başak burcu yeni bir satın alma işlemi ile ilgili şaşırabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status