Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğanlar başta olmak üzere farklı kişilerle toplantılarınız konusunda heyecanlı ve heyecanlı olacaksınız. Konuşmaları veya önerileri konusunda heyecanlanacaksınız, ancak tavsiyem gerçeğe olan ilginizi kaybetmemek ve kişisel yeteneklerinizin ne olduğunu çabucak kavramak. Bu özellikle yeni işler, yeni işler ve daha fazlasıyla ilgili şeyler için geçerlidir. Bu yedi gün boyunca, para kaybına neden olacak veya beklenmeyen bir masraf ortaya çıkacak kısa, stresli bir durumla karşılaşacaksınız. Paranızla ilgili konularda, Koç burcu, Yay burcu veya Aslan burcunda doğan insanların tavsiyelerini dinleyiniz. Hafta içi seyahat, özellikle ailenizle veya akrabalarınızı ziyaret etmek için uygun olacaktır.

Başak burcu bu hafta başka bir şehir veya ülkeden bir partnerle bir nişan veya evlilik için iyi bir zaman olacaktır. Hafta boyunca, yaşamındaki olayları bir kayıp olarak kabul edecek genç bir kadının cesaretini vermeye çalışın çünkü gelecekte geleceğini görme yeteneğine sahip olmayacak. Aslında, yaşadığı zorluklar, onlara ne kadar bağlı olursa olsun, yaşamdaki gereksiz şeyleri temizler.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar eğlenmek için idealdir ama çok çalışmak için belki de çok iyi değildir. Kendinizi mutlu, iyimser, cömert ve çok sosyal hissediyor olmalısınız. Sorumlu veya muhafazakar bir tutuma ihtiyaç duyulan daha ciddi meselelere katılmanız gerekirse, problemler ortaya çıkabilir. Lüks mallar, moda, kozmetik, tatiller ve eğlenceye aşırı para harcamadan, para sıkışık olmadan yapabileceğiniz hiçbir şeyden kaçının.

Perşembe-Pazar sezgileri arttı ve içgörü flaşları kendini keşfetmeye ve açığa çıkarmaya yol açtı. Kişiliğinizin daha benzersiz veya ilginç tarafını ifade ederken rahat olabilirsiniz. Normal rutininiz dışında, yeni bir şeyler denemek gibi hissedeceksiniz. Bu yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Rahatlık alanınızı terk etmek ve sıradan bazı insanlarla sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status