Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi sorunlarınızda ve duygularınızda kendi kendini soyutlamıyorsanız, ilginç ve dinamik bir yaşam tarzına sahip olacaksınız. Hafta içi, yakın ve uzaktaki arkadaş ve akrabalarla bir gezi ya da toplantılar olabilir. Bu yedi gün boyunca, bir adamla bir bağlantısı olacak planlarınızı ve önemli beklentilerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Yengeç, Balık veya Akrep (çoğunlukla erkek) işareti altında doğan insanlarla olan ilişkiniz sizin için önemli ve faydalı bir şekilde gelişecektir.

Başak burcu hafta boyunca, iş yerinde, inatçı ve acımasız meslektaşlar veya müşterilerle ilgili testler yapacaksınız. Birisi sizi kasıtlı olarak bir çatışmaya sokabilir, bu yüzden bu tür provokasyonlara boyun eğmeyin. Yakın bir kişinin sağlığı, bir doktor ya da ihmalkarlık göstereceği özel bir özen gerektirir.

Her şey ayrıntılı olarak detaylandırılması gerektiğinden, hafta içi dikkat, mali işlerinizde de gerekli olacaktır. Mali nitelikteki adli veya hukuki konular bu hafta tamamlanamayacaktır. 35 yaşından büyük erkekler bir planın veya profesyonel katılımın başarılı bir şekilde tamamlanmasının tadını çıkarabilecekler.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, ne yaparsanız yapın mükemmelliğe ulaştıktan sonra koşacaksınız. Ancak mükemmeliyetçi olmak iyidir, çıldırmayın. Pragmatik bir yaklaşıma sahip olmak zaman zaman yardımcı olabilir. Çarşamba günü bu ay için hedeflerinizi ve uzun vadeli faaliyetlerinizi planlamak için iyi bir zaman olarak bilinen gelişmeye başlar. Önceden planlanan etkinlikleri, herhangi bir belirsizliğe yer bırakmadığı için hedeflere ulaşmada önemli bir rol oynamaktadır.

Hafta ortası sosyalleşme için en uygun zaman olduğunu gösteriyor. Git, arkadaşlarınla tanış ve parti yap! Sevdikleriniz ile sık sık bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında da sevdiğiniz insanda  daha fazla ilgi beklenebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status