Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalar, meslektaşlar, arkadaşlar veya komşular ziyaretinize gelebilirler. Yeni tanışacağınız insanlara karşı ise ön yargılı olabilirsiniz. Ancak çok fazla soğuk olmamalı, tanımadan böyle bir yargıya varmamalısınız. Bu hafta yakın ve uzakta yaşayn farklı insanlar ve olaylar hakkında birçok bilgi içeren bir hafta olacak. Gelecek bazı haberler sizi şaşırtabilir. Evinizden veya arkadaşlarınızdan insanlarla sohbet veya toplantılar için birçok yeni davete sahip olacaksınız. Bir teklif veya davet alarak, sizden hızlı bir yanıt beklenebilir ve kendinizi ne istediğiniz konusunda hazırlıksız veya belirsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Bu bir iş teklifi de olabilir.

Başak burcu bu hafta maddi yönden kazancınız çok büyük olmayacak. Bu maaş, emekli maaşı, kira ile ilgili değil, fakat başka şeyler için de geçerli. Şimdi, doğru ve başarılı bir hamle olduğunu kanıtlayacak yeni bir fikre ya da yatırıma biraz para koyabilirsiniz. Hafta içi hayatınızın farklı alanlarından farklı sürprizler alabilirsiniz. Hafta sonunda, bazı şeylerin gerçekten planlanamayacağından emin olabilirsiniz, çünkü hayatta bazı şeyleri zamana bırakmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Bu hafta sunumlara, sınavlara veya iş görüşmelerine katılan bir çok kişiye bol şans getirecek. Genel olarak olayların ve değişikliklerin gerçekleşmesi plan dışı olabilir. Bu hafta mesleki gelişiminiz veya işiniz için özel olacak. Bu yedi günün olayları, önümüzdeki haftalarda yaşanacak önemli anlara bir haberci olacak. Sorumluluklarınızı veya vaatlerinizi ihmal etmeyin.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu Çarşamba gününe kadar sosyal hayatınıza ağırlık vermeniz olasıdır. Salı günü boğa burcundaki Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca uyumlu ilişkiler kurar. Son zamanlarda stresli olabilirsiniz. Ancak bu yeni ay içsel bir sakinleşme ve denge hissi, kendinizi daha rahat ve daha iyi hissetmenizi sağlar. Planlarınız iyi çalışabilir ve hedefleriniz daha az çaba ile daha ulaşılabilir olacaktır. Yardım, güç ve yetki sahibi insanlardan fayda gelebilir. Bu yeni ay, cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist yeni ay hedefleri belirleyerek ve inanç, umut ve hayırseverlik uygulayarak kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra evraklarınız ve faturalarınız üzerinde çalışmak ve plan yapmak için iyidir. Sürekli zihinsel çalışma, her zamanki gibi sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat, hata yapmanızı engelleyebilir. İşleri düzgün ve zamanında yapabileceksiniz. Şu anda başkalarına rahatça söz verebilirsiniz. Birilerinden öğütler alabilirsiniz. Yapılan dostluklar kalıcı ve güvenilir olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status