Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda haftaya başlarken yeni bir şeyler ile hareket etmeye hazır, yaşam için heyecanlı, enerjiniz daha fazla olabilir. Merkür etkisi Pazartesi günü Neptün’ü zorluyor, bu yüzden hayalperestler ve fantezilerde kaybolabilirsiniz. Hafta ortası, kararlar ve eylemlerle vakit geçirebilirsiniz. Merkür Cuma günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor ve daha fazla enerjiye sahip olabilir ve inisiyatif kullanabiliyor olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, cumartesi günü Akrep’deki yeni ay ile, özellikle yeni fikirlere ve planlara odaklanabilirsiniz. Zihniniz daha aktif olabilir, hayata olumlu bakabilir, fikirlerinizle ilgili bir şeyler yapmak için fırsat bulabilir veya yeni bir plan üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi olacak. Haftaya yüksek enerji ile başlarken, bazı sorumluluklarınızı yerine getirmekten çekinmeyeceksiniz. Kendinizi daha güçlü ve enerjik hissetmeniz sebebi ile kariyer alanında hedeflerinize yeniden sımsıkı sarılabilirsiniz. Ancak zor hayaller enerjinizi yıpratabilir. Yeni projeleriniz için görüşmeler yapabilirsiniz. Aşk hayatında başak burçları biraz daha pozitif olacaklar ve sevdikleri insan ile ortak bir şeyler yapmak isteyecekler. Özel hayatınıza bu hafta vakit ayırmak size ve sevdiğiniz insana iyi gelecektir.

13 – 19 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Başaklar haftanın başlaması ile birlikte en iyi şekilde görünmek isteyebilirsiniz. Etkileyici bir görünüm ile haftaya başlayacaksınız. Birkaç gün boyunca finansman konularına bakmadan önce detaylara dikkat etmek isteyebilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda sizin için ana tema iletişim ve seyahattir. Bunun üzerine 13-15 Kasım tarihleri arasındaki yanlış anlaşılmalar ve görüş farklılıkları, aile üyeleri ve ilişkilerde ve anlaşmalarda açık iletişimin zor olmasına neden olabilir. İthalat kararlarını bekleyin, sıhhi tesisat problemlerine dikkat edin. Ardından 15-19 Kasım arası evinizi yenileme ve diğer ailevi konularda mali sorunları gidermek üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 16 Kasım’dan 18 Kasım‘a kadar romantik yönünüzü umursadığınız kişilere ifade edin ve ortaklarla farklılıkları gidermeye çalışın.

Başak burçları 18.yeni ay ile birlikte evlilik, 3.güneş evinizin yoğun Akrep etkisinde olacak. Önümüzdeki iki hafta, hayat hakkında felsefi bir bakış açısı yakaladığınızı görebiliyor olacaksınız. Açık tartışmalarda yer alıp fikirlerinizi paylaşıyor olacaksınız. Sosyal çevrenizi genişletin, tartışmalara katılın ve bazı şeylere açık fikirle yaklaşın. Kısa bir kurs almaya, daha büyük bir arabaya, bir cep telefonuna veya bilgisayara yatırım yapmaya ve elinizden daha fazla faaliyette bulunmaya karar verebileceğiniz zaman sizi bekliyor. Zihinsel merakınızı ve dedektif çalışmanızı tatmin etmek için yeni fırsatlar bulunmaktadır. Araştırma yapmak isteyecek, bazı gerçekleri ortaya çıkarmak arzusu duyacaksınız.

18-21 Kasım tarihleri arasında, güçlü Mars, sadece aşk ilişkilerinde değil çocuklarla, mevsimsel olaylarla ve işlerle de dikkatinizi çeken Pluto engelleyici kareler oluşturuyor. Dikkatli değilseniz kıskançlık ve mülkiyet konularında sorunlar olabilir. Kumar oynamak için iyi bir zaman değil. Paranızı dikkatli kullanmalı ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalısınız. Yoksa bu hafta kayıplar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status