Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizden veya finansal belgeler ve ödemeleriniz ile ilgili görevlere çok daha kararlı davranacağınız bir hafta olabilir. Her iki şeyin de bir bağlantısı olacak ve eviniz için daha büyük harcamalar yapabileceğiniz, bazı mülkleri satabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Ticari hayatta şans sizden yana olacaktır. Genel olarak, bu hafta, parayla ilgili olan her şey üzerinde veya en azından daha yüksek bir masraf olduğunda dikkatli davranın. Gelirinizi bütçenizde makul bir şekilde takip edin ve kargaşa veya gerginlikten kaçının.

Başak burcu bu hafta küçük ama hoş sürprizlerinden bazıları, farklı şehirlerden ve köylerden veya farklı milletlerden gelen insanlar da dahil olmak üzere, eski veya yeni tanıdıklarla birlikte konuklarla veya toplantılarla bağlantılı olacak. Hafta boyunca, genç bir kadının hareketlerini veya sözlerini duygusal olarak incitmeye veya sizi hiç bir isteğinizin olmadığı tartışma ve sıkıntıya sokmaya izin vermeyin. Getirdiği olumsuz duygulardan uzak durmaya çalışın.

Bu hafta, farklı yerlerden gelen insanlarla dostça ilişkilerinizin geliştirilmesi için faydalı ve önemli olacaktır. Yeni tanıdıklar biraz soğukkanlılıkla başlayacak ama yavaş yavaş sizin için özel bir şeye dönüşecek. Aşk, günlük yaşamınızın önemli bir parçası olacak ve benlik saygısı için ihtiyaç duyduğunuz duygular ile yeterli zamana sahip olacaksınız. 35 yaşın üzerindeki başak erkeklerinin sevdikleri kadınlarla ilgili özel deneyimleri, önerileri veya diğer önemli etkinlikleri olacaktır.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatif çekebilirsiniz. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu hafta içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Doğrudan ve iddialı olmak iyi bir şey olabilir. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecektir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aylık Yorumu

Perşembe gününden Pazar günü kadar görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hafta sonu güçlü ancak iyimserlik ve iyi bir servet getirir. Ruhsal olarak daha fazla motive olmuş ve sosyal adalet, ahlak ve insan hakları ile ilgilenebilirsiniz. Ama bu aynı zamanda romantizm için bir hafta da olabilir. Heyecanınız ve gösteriş, popülariteye ve yeni arkadaşlara yol açabilir. Bu şarkı söylemek, dans etmek, telli çalgılar oynamak ve yoga, hayal, meditasyon ve sağlık kaplıcaları için iyi bir hafta olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status