Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yaratıcı enerjiyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve çok iyi hissedebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızda biraz tembel veya başkalarına karşı hoşgörülü olabilirsiniz. Hafta ortası, elinizdeki görevleri ve işinizi halledebilir, aynı zamanda zevk aldığınız işe odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü kariyer ve iş hayatı alanındaki güneş tutulması ile birlikte elinizdeki iş fırsatlarını iyi değerlendirmeniz söz konusu olacak. Yeni iş imkanları arayabilir, yaptığınız iş ile dikkatleri çekebilir, organize olabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük yaşamınızı düzene sokabilir veya sağlığınızı geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü ekiliyor. Bu sebeple değişikliklere ve alışılmamış şeylere daha açık olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve onlar üzerinde baskın olmayı tercih edebilirsiniz. Merkür Cumartesi günü ilişki ve aşk hayatı alanına giriyor. Pazar günü Güneş Merkür’e katılıyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde bir iş ortağıyla aranızda iyi diyalog geçebilir. İlişkilerinizde daha dengeli olabilirsiniz. Merkür, Cumartesi günü Güneşle aynı hizaya geliyor. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatlarınızı göz önüne alabilir veya onlara daha iyi odaklanabilirsiniz. Hafta sonu bazı sorunların neden kaynaklandığını öğrenmek önemli olabilir. Özellikle yakınlarınızla aranızdaki sorunları çözmek önceliğiniz olacak.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta gelecekte bazı faydalar sağlayacak bir mali belge ile ilgili para konusunda ilginç ve yararlı haberler gelebilir. Nişan, düğün veya hamilelik gibi gelen hoş haberlere şaşırabilirsiniz. Bu hafta yapılacak çok işiniz olacak. Birçok dostunuz size yardım edecek, çünkü sizi seviyor veya sizinle paylaşımda bulunmak mutlu ediyor. Sosyal ortamınızla da ilgilenmeyi unutmayın.

Bu hafta, sizin dostlarınıza yapacağınız her jest kendileri için özel önem arz edecektir. Bu hafta iş veya kamu ya da hayır işleri gibi yerlerden iyi kazanç elde edebileceğiniz bir hafta olacak. Çoğunuzun bu hafta bir banka, finansal kurum ve benzeri aracılığıyla para ile ilgili halletmeniz gereken işleriniz olacak.

Bu yedi gün boyunca önemli bir etkinlik bekleyebilirsiniz. Aile içinde toplantı yapacak veya bir akrabayı ziyaret edeceksiniz. Parayla veya karla ilgili olayların yanı sıra bunlarla ilgili sevinçli haberler bekleyin. Sizinle veya akrabanızla alakalı güzel haberler olacaklardır. Bu hafta bazı ön beklentiler gerçekleşmiyorsa, bunun suçu bürokratik olacak. Ancak bunların uygulanması henüz gerçekleşmemiş olabilir. Haftanın ortasında, bir telefon görüşmesinden veya uzaktan gelen bir mektup ile şaşıracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status