Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yapılması gereken işler için enerjiniz yüksek olacak. Doğal üretken enerjinizden faydalanarak yarım kalan iş ve görevleriniz ile uğraşmaya odaklanabilirsiniz. Küçük işleri halledebilir ve daha detaylı olabilir ve ekstra işleri halletmeye çalışabilirsiniz. Şanslı bir hafta olacak. Hafta genelinde yüksek enerjiniz ile hiçbir şeyin sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Her ne kadar aksilikler olsa da pozitif yanınız ağır basacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde özellikle sevdiklerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilir, onların isteklerine öncelik verebilirsiniz. Özellikle de ilişki alanında Cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile aşk hayatında her şey yoluna girecek. Ayrılıklar son bulabilir. Yeni bir aşkın da kıvılcımları olabilir. İkili ilişkilerde daha fazla taviz verebilir, iyi fikirlere sahip olabilirsiniz, sevdiklerinize bağlı olabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha bağlı hissetmek için geliştirmek isteyebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü aşk alanına giriyor. Hafta sonu daha sevgi dolu, yaratıcı olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ortak bir tatil planı söz konusu olabilir.

12 Mart – 18 Mart Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta farklı yerleşim alanlarındaki insanlarla iş veya diğer önemli temaslar için iyi bir zamanınız olacak. İş için veya başka bir amaç için seyahat etmek mümkündür. Özellikle belirli bir süre için başka bir şehirde veya ülkede çalışmaya gidecek olanlar için iyi bir zaman olacaktır.

Bir finansal plan üzerinde, hafta içi beklentilerinizi karşılamayacaktır, ancak hala ne kadar gerçek olduklarına bağlıdır. Beklenen bir para elinize zamanında ulaşmayabilir. Bir sözleşme, belge veya banka havalesi yoluyla almanız gereken parada bir zorluk veya gecikme olacaktır. Bu hafta finansal anlaşmalar yapmaktan kaçının.

Belirli bir konudaki evinizdeki sıkıntılar çözüm bulacak, durum sakinleşecek, ilişkiler normalleşecek. Deneyiminizden önemli bir ders alın! Hafta boyunca akrabalarınızdan bir insanla ilgili bir etkinlik veya toplantıya katılmanız mümkündür. Belki birinin nişan telaşı olabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Mart Yorumu

Bu hafta size önemli bir ilerleme ya da gelişme getirmeyecek. Ancak eylemleriniz artık gelecek için önemli bir temel olacak. Bu hafta bir mahkemede veya davada yer alıyorsanız, gecikme veya erteleme gerçekleşecek, ancak bu sizin kendi yararınıza olacaktır. Evlilik ya da aile içinde ilginç olaylar, 35 yaşın üstündeki başak erkeklerinde beklenebilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status