Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta moraliniz bozuk olabilir, ciddi bir neden olmadan, depresyonda ya da üzgün hissedeceksiniz. İyi olan şey, birkaç güzel olayın ve sürprizin sizi bu kötümser ruh hallerinden çok hızlı bir şekilde çıkaracak olmasıdır. Aynı zamanda size bazı özel deneyimler için iyimserlik ve umut verecektir. Bu hafta beklenmedik para veya size ekstra gelir getirecek bir teklif sizi şaşırtabilir. Bu hafta, aile bütçesindeki beklenmedik paraların diğer akrabalar ya da diğer kaynaklardan gelmesi mümkündür. Birçok kişinin bu hafta gerçekleşmesi muhtemel bir mülk veya hane problemini çözmesi gerekecek. Miras konuları gündeme gelebilir. Ne yazık ki, başak burçları için aile meselelerinde olumlu gelişiminin bir işareti yok. En azından bu süre zarfında değil.

Başak burcu bu hafta bir kadının ilişkinizde olumlu ya da özel bir etkiye sahip olması mümkün olsa da, aşk hayatınızda herhangi bir değişiklik olmaz. Ancak bir kadın size fikir verebilir, dertleşebilirsiniz. İlişkinizde pozitif olmanız önemli olacak. Bunu yaparak, ilişkinizde olumlu duygular yaratabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar aşk ilişkilerinde önemli bir karar verecekler.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar ekstra özgüven, coşku, cüretkar ve çekicilik katıyor. Bu artan karizma ve manyetik çekicilik özellikle ilgi çekicidir. Bu yüzden en tutkulu arzularınızın yerine getirilmesinde çok az sorun yaşamanız gerekir. Harekete geçmek için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz ve içgüdülerinize devam etmelisiniz. Bu, ilişki kurmak, mevcut bir ilişkiyi canlandırmak için ya da sağlıksız bir ilişkiyi bırakmak için bu ekstra cesareti kullanmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız. Başak Burcu Kasım 2018

Cumadan Pazar gününe kadar karışıklık ve aşırı bir hayal gücü, aldatma veya skandal potansiyeli getiriyor. Küçük beyaz yalanlar bile büyük utanç ya da daha fazla yalana ihtiyaç duyulabilir. Komplo teorilerine veya garip ve aşırı manevi ve dini görüşlere inanmakta daha duyarlı olabilirsiniz. Kendinizi sizi kandırmaya çalışan kişilere karşı korumanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status