Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ruh halinizde dengesizlikler olabilir ve sinir bozucu durumlar ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatına odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle özel hayatınız ile ilgili bazı problemler konsantrenizi bozabilir ve bir şeylere odaklanmak güç bir hal alabilir. Bununla birlikte, şu günler ekip ruhu ile çalışarak bir proje hayata geçirebilirsiniz. Biri size borç para verebilir. Birinden yardım almak için çekinmeyin.

Başak burcu aşk hayatında duygusal olabilir ve sevdiği insan ile arasında bazı anlaşmazlıklar ya da yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Karşı cins üzerindeki etki yaratacak ve çekici olacağınız bir hafta olacak. Bunun yanı sır abu hafta enerjinizi yüksek tutmaya çalışmalı, ertelediğiniz planlar üzerine odaklanmalısınız.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu Aralık ayının bu haftasında para veya finansal konular ile ilgili çeşitli haberlere ya da olaylara şaşıracak. Şimdi, daha iyi kazançlar için beklenmedik yeni fırsatlar, daha iyi kazançlar (bir tüccar veya üretici iseniz) ve daha fazlası ortaya çıkabilir. Belirli bir nakit olayı, bu hafta içerisinde önemli bir karar veya eylem gerektirebilir.

Bu yedi gün boyunca, haber duymaktan veya başka bir yerden bir destek almaktan memnuniyet duyacaksınız. Bu, yaklaşmakta olan geziniz, ziyaretiniz, işiniz ve daha pek çok şey ile ilgili olabilir. Az kayıp ya da sıkıntılar, artık hatalarınızı ya da hayatında hiçbir mantıklı görünmeyen şeyleri göstermek için hafta boyu öğretici yapacak. Tecrübelerinizden yararlanacaksınız. Bu tür olayların kendiniz için olan ihtimalini kendiniz keşfetmek artık sizin için önemli olacaktır. Ancak tecrübeler ışığında fayda sağlayabilirsiniz. Hatadan kaçabilirsiniz.

İş yerinizde beklenmedik bir durum, çok fazla stres ve korkuya neden olabilir. Bu, hata, kötü amaçlı eylemler, sahtekarlık, sahte belgeler veya hasar görmüş mal, ekipman ve daha fazlasıyla ilgili olabilir. Çalışmalarınızda Aslan, Koç veya Yay burcu altında doğan insanlarla olan ilişkiniz konusunda dikkatli olun. Hafta boyunca İkizler, Terazi ya da Kova burcu altında doğan insanlara verilen haberlere ve bilgilere dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status