Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınızdan, komşularınızdan veya arkadaşlarınızdan alacağınız önerilerinden şaşıracaksınız. Yeni tanıdıklar kendi çekiciliğinizi gündelik hayatınıza taşıyacaklar. Yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bu hafta bir kızdan ya da genç bir kadından geçici olarak ayrılacaksınız ya da yıl sonuna kadar yapacağınız bir seyahat için yaklaşan birinden bahsedeceksiniz. Hafta içi, ailede veya hanede veya akrabalarınızda sevinç verici farklı durumlar getirir. Akrabalarla ilginç olayları tartışmak için özel toplantılar veya canlı telefon görüşmeleri yapılabilir. Hafta sonu bir nişan veya düğün için uygun olacaktır. Bu yedi gün boyunca, mali işleriniz de faydalı olacaktır. Gelecek para ya da haberler mümkündür.

Başak burcu bu hafta alacağınız davetler sizi memnun eder. Başak kadınları için sürpriz, evlerine yapılan bir ziyaretle ya da misafir daveti almakla bağlantılı olabilir. Bu yaşadığınız yerin dışında seyahat sebebiniz olabilir. Hafta içi eğitim, kariyer veya iş alanlarında Başak erkekleri için beklenmedik yeni fırsatlar getirebilir. Yeni önerilere açık olun.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, daha dengeli bir duygusal ve ev hayatı, hayatın birçok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olan bir huzur ve genel esenlik duygusu getirir. Bu, yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınız, ortaklarınız ve ailenizle ilişkilerini geliştirmek için iyi bir zamandır. Özel bir kadın, yaşamınızda yardım, tavsiye ve kendi psikolojinizi anlamanıza yardımcı olacak önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2019 Yorumu

Pazardan perşembeye pazarlık için bir göz atmak, alışveriş, özellikle hediyeler, parti ihtiyaçları, moda, kozmetik, takı ve sanat için alışveriş için iyi bir zamandır. Bu, ister aşk ister iş için olsun, yeni veya resmileştirilmiş ve var olan ortaklarla tanışmak için de iyi bir zaman. Yeni bir ilişki büyük olasılıkla yavaş yavaş başlayacak ancak güçlü bir temele sahip olacaktır. Sadık ve kalıcı bir ruh eş ilişkisi olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status