Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2020)

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, meslektaşlarınızın sadakatsizliği veya müşterilerin, ortakların samimiyetsiz davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu eylemlerin sizin açınızdan karşılık gelen bir tepkiye neden olması muhtemeldir.

Hafta boyunca, kolayca aldığınız sözlere veya çabuk zengin olmak için cazip tekliflere dikkat edin. Tanıdığınız biriyle ilgili haberler veya bir olay sizi şaşırtacak.

Hafta boyunca iş yerinizde flört ederek şaşırabilirsiniz veya önceden yaratılmış olanın ilginç gelişimini yaşarsınız.

Genel olarak hafta, bir tanışma sayfası, arkadaşların veya akrabaların arabuluculuğu ve daha fazlasıyla gerçekleşebilecek yeni romantik tanıdıklar için uygun olacaktır.

Hafta boyunca çeşitli toplantılarınız veya toplantılarınız olacak. İş yükünüzün yüksek olması nedeniyle bazılarına katılmakta isteksiz olabilirsiniz. Genel olarak, hafta içi sosyal temaslarınız keyifli deneyimler için bir fırsat olacaktır.

10 Ağustos – 16 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta, plan ve beklentilerinizin gerçekleşmesi için uygun bir dönem olacaktır. Kişisel bağlantılarınız aracılığıyla veya halihazırda profesyonel (iş) ilişkiler kurarak yardım veya yardım alabileceksiniz.

Hafta boyunca bir kadının sağlığına dikkat edilmesi gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Başak erkekleri, Oğlak burcu, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan kadınlarla erkeklerin karmaşık bir ilişkisi olacak.

Başak kadınları sabırsız olacak, planlarının ve arzularının hızla gelişmesini isteyecekler. Hafta sizin için başarılı olacak, ancak kaderin size verdiği şeye sabrınızı ve kaderinize olan inancınızı öğrenin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status