Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğiniz hakkında düşünceler ile haftaya başlayabilir ve özellikle daha güzel bir gelecek için neler yapabileceğinizi, imkanlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Pazartesi günü yengeç burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte ilerleme kaydetme üzerinde çalışabilir ve hayallerinize duygusal olarak daha fazla bağlı hissedebilirsiniz. Hafta ortası, kendi planlarınızda kendi başınıza çalışabilir ve daha aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Hafta içi ekip çalışmasına pek de yatkın olmayacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde istediğiniz şey hakkında daha açık olabilirsiniz ve yeni başlangıçlar ve yeni fırsatlar hakkında daha heyecanlı ve hevesli olabilirsiniz. Bir şeylere bir yerden başlamak gerektiğinin farkına varacaksınız ve harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü Merkür Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor. Bu sebeple hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler üzerinde çalışabilir, daha bağımsız olabilirsiniz ve rahatlık bölgesinin dışına adım atmaya ve alışılmamış bir şey denemek isteyebilirsiniz. Hafta sonu anın tadını çıkararak haftayı bitirebilirsiniz.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta para, finansal belgeler, ödemeler ve daha fazlası ile daha fazla maliyet veya daha fazla görüşmeniz olacak. Özellikle borçlarınıza yönelik görüşmeler yapabilir, yeni bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Para konularında bu hafta daha fazla sorumluluk sahibi olacaksınız. Ancak kişinin kendi veya yakın bir kişinin sağlığı için olası masraflar ortaya çıkabilir.

Hafta boyunca başka bir şehre veya ülkeye seyahat etme planınız olabilir ya da arkadaşlarınızla birlikte bir yolculuk yapabilirsiniz. Bazılarınız, sevdiği kişinin iş veya diğer yaşam koşulları yüzünden ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Sevdiğiniz insana özlem duyabilir ve bir süre ayrı kalabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir, özellikle talihsiz bir olay yüzünden moraliniz bozulabilir. Hafta boyunca evinizde davetsiz misafir veya istenmeyen misafir gelmesi olasılıklar arasındadır. Genel olarak, hafta boyunca hoş duygulara sahip olacak ve olumsuzluklardan kolay kurtulacaksınız. Yakın gelecekte sizi olumlu duygularla ve özel deneyimlerle heyecanlandıran insanlar ve etkinlikler olacaktır. Aşk hayatınız da ilginç ve pozitif gelişmeler olacak, sevdiklerinizle ne yapacağınız konusunda gelecek için planlar yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status