Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kızla ya da genç bir kadınla ilgili çeşitli etkinliklerle ilgilenirsiniz. Artık akraba veya arkadaşlarla, daha çok kadınlarla daha dinamik iletişim kurulacaksınız. Hafta içi, hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili bir şeyi,  bir kızı temsil eder. Bebek müjdesi alınabilir. Çatışmalar bu hafta çoğu durumda kasıtlı olarak sizi kışkırtacak ve bunun olmasına izin vermemek için dikkatli olmanız gerekecek. Duygusal dengesizliğiniz istenmeyen reaksiyonlara, sanrılara, uygunsuz yorumlara ve daha fazlasına neden olabilir.

Başak burcu bu hafta, Balık, Yengeç ya da Akrep burcu altında doğan insanlardan bir söz ya da hizmet umuduna sahip olacaksınız. Yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınız değilse, herhangi bir duruma hazırlıklı olun. Sizin için çok daha olumlu, umut verici ve önemli bir gelişme, Boğa, Başak veya Oğlak’a olan ilişkinizde ve bağlılığınızda olacaktır.

Para veya finansal belgelerle çalışıyorsanız, hareketlerinizde dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. İşten (maaş) veya başka bir kurumdan geç ödeme ile ilgili olaylar olabilir. Maddi yönden temkinli olmanızda ve harcamalarınızı kontrollü yapmanıza yine de fayda var.

Ruya tabir

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorum

Başak burcu bu hafta size Pazartesiden perşembeye yoğun ve derin deneyimler getiriyor. İlginizi çeken şeylerin iç çalışmalarını araştırmaya yönlendirileceksiniz. Hayatınızdaki olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güç ve etki sahibi olacaksınız. İnsanlarla güç ve otorite pozisyonları arasında ilişki kurulurken, büyük organizasyonlar ve şirketler iyi gider. Üstler üzerinde güçlü ve olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ekim 2018

Cuma akşamından pazar gecesine kadar Başak’daki Ay, evinize ve aile hayatınıza ve aynı zamanda samimi ilişkilerine odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırma ve yeni arkadaşlar edinme konusunda size güven verir. İyimserlik de bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status