Başak Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında başak burcu, pek çok açıdan ılımlı geçebilir. Kardeşler aracılığıyla da kazanç elde ederken, büyük bir gelir elde edebilirsiniz. Meslek her zamanki gibi devam edebilir, ancak ticari kârlar durabilir. Bazılarının araç satın alma şansı varken, birkaç kişi için iş transferleri gerçekleşebilir. Evlilik ilişkilerinde sürtüşme olabilir.

Sağlığınız iyileşebilir, ancak eşinizin ve annenizin sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak babanın sağlığı normal olabilir. Günlük yaşamda bazı problemlerle veya diğer sorunlarla da karşılaşabilirsiniz, ancak bunlar küçük olabilir ve uzun sürmeyebilir. Bazılarınız aileyle şehir dışı gezilere çıkabilirsiniz.

Başak Aylık Burç – Eylül 2020

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı canlı olmayabilir ve aşıklar arasında acılık gelişme ihtimali bile vardır. Bununla birlikte, bazı aşk ilişkileri evlilikle bitebilir. Karı koca arasında da bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir, ancak bunlar çabucak ortadan kalkabilir. Ancak eşin sağlığı bakım gerektirebilir.

Finans: Parayla ilgili konular iyi görünüyor. Devlet anlaşmaları size kazanç sağlarken, gelir babanız aracılığıyla da akabilir. Kazancınız tüm mali taahhütlerinizi rahatlıkla yerine getirmeniz için yeterli olabilir. Gelecek için tasarruf yapma çabalarınız kolaylıkla gerçekleşecek.

Kariyer: İşinizde sergilediğiniz güven, sizden mükemmel bir performans ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir. Bu da size benzersiz bir kimlik verebilir. Tamamen eldeki görevlere odaklanmak ve bunları gerektiği gibi tamamlamak, işinizde daha da ilerlemenize yardımcı olabilir.

İş: Ticaret beklentileri iyi görünüyor ve üstlendiğiniz görev ne olursa olsun iyi yapabilirsiniz. Ancak iş faaliyetleri zaman zaman zihinsel rahatsızlıklara yol açabilir. Lütfen müşterilerinizle tartışın, beklentilerini öğrenin ve buna göre planlarınızı eyleme geçirin.

Profesyoneller: Başak uzmanları uygun bir zaman bekleyebilir. İş verimliliğiniz benzersiz becerilerinizi ortaya çıkaracak ve şimdi size etkileyici sonuçlar verecektir. Bazıları için terfi şansı varken, birkaçı daha iyi istihdam fırsatları elde edebilir.

Sağlık: Zaten hastalıklardan muzdarip olanlar, sağlıkta belirgin bir iyileşmeye tanık olabilirler. Çabalarınızdaki başarı ve zevk aldığınız mutluluk, sizi zinde ve içten tutmanıza yardımcı olabilir. Genel olarak artık gerilimsiz, huzurlu bir yaşam sürmeyi umabilirsiniz.

Eğitim: Bu ay eğitim çalışmaları için doğru zaman olabilir. Açık fikirli olmanız ve geniş bakış açınız, benzersiz becerilerinizi ve itibarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Performansınız ebeveynlerinize neşe getirebilir.

Şanslı tarihler: 1,9,10,11,14,15,27,28

Şanssız tarihler: 2,3,7,8,16,17,29,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status