Başak Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında başak burcu senin için karışık sonuçlar verebilir. Yinelenen düşüncelerden kaçının ve genel faaliyetleriniz hakkında daha ilgili olun. İşlerde uzmanlaşma sizin için kimlik kazanacaktır. Bu ay birçok kısa ve uzun seyahatin tadını çıkaracaksınız. Ev hayatınız tatminkar olacak ve bu ay iyi bir finanse sahip olacaksınız. Varlık alımı büyük memnuniyet verebilir. Sosyal çevrenizdeki bazı insanlar ihtiyaç anında size yardımcı olabilir. Yasal konular sonuçlanabilir. Yargı sorunlarından kurtulmuş olursun. Sağlığınız bu ay iyi olacak.

Eylül’de başak burçları bir erkekle ilgili olayları veya seyahatleri deneyimleyeceksiniz. Muhtemelen işinizle ilgili seyahat olabilir. Ailenizde, özellikle güçlü bir irade ve sabır göstermenizi gerektiren bazı küçük denemelerden geçeceksiniz. Ailenizi veya evinizin sorunları ile ilgilenmeniz gerekecek, bu yüzden panik veya gerilimin sizi etkilemesine izin vermeyin. Boşanma sürecindeyseniz, onurunuzu ve gururunuzu incitecek bazı şeyler olabilir. Eylül, sağlık veya başka bir sorunu çözmek için iyi bir ay olacaktır. Eğer mülkünüzle ilgili herhangi bir endişeniz veya sorununuz varsa, şimdi en iyi çözümü bulacaksınız.

Bu ay duygusal durumunuz kararsız olacak ve bu sizin hata yapmanıza, ilerlemede önemli bir fırsatı kaçırmamıza ve daha fazlası olabilir. Bu ay, böyle bir karar vermek için sizi kışkırtacak birinden ayrılacaksınız. Bu kişinin hareketlerinin bir şekilde size zarar verdiğini veya hayatınıza yük olduğunu anlayacaksınız.

Eylül ayında geç haberler ya da öneriler önemli kararlarınızın temelini oluşturacak ya da korku ya da güvensizlik nedeniyle bugüne kadar ertelediğiniz eylemleri gerçekleştirme cesaretini verecektir. 35 yaşın üzerindeki başak erkekleri, bazı durumlarda başka bir şehirden veya ülkeden gönderilebilecek parayı alacaklardır.

Başak Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu aşk ilişkiniz için iyi bir ay olacaktır. Sevgilinizle iletişim kurarken net olun. Kendi kararınız ev yaşamında uygun sonuçlar vermeyebilir. Çiftler iç meseleler için uygun çözümler bulmak için mücadele edebilirler. Duygularınızı ifade etmeye çalışın, böylece eşiniz ona olan sevginizi anlayabilir.

Başak Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer gelişimi bu ay sizi memnun edecektir. Herhangi bir karar almadan önce her konuda düşünmeniz gerekir. Patronunuz tarafından onaylanan çalışmaya öncelik verin. İşyerinizdeki her türlü durumda sizi destekleyecek meslektaşlarınızla samimi bir ortam yaratın. Bu ay kesinlikle dakik olmak zorundasın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status