Başak Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında başak burcu, Merkür, bu ay bu burçtan itibaren 2. Evdedir. Ve bu, o burçta doğan insanlar için faydalı bir yerleşim olarak kalabilir. Çabalarınızın çoğu muhtemelen para kazanmaya ve aile üyelerine şimdi rehberlik etmeye yönelik olacak.

Hayırlı olaylara daha fazla harcıyor olabilirsiniz, ancak yine de gereksiz harcamalardan kaçınmak daha iyidir. Aşk ilişkileri başarılı olabilir, oysa eğitim veya istihdam için yurt dışına veya yurt dışına çıkma çabalarınız da sonuçsuz kalabilir.

Babadan da kazançlar, çocuklar yüzünden sevinç de olabilir. Daha fazla güven kazanabilirsiniz, bu da sizi tüm küçük sorunları kararlı bir çaba ve azimle aşabileceğinize ikna edebilir.

Ancak çok fazla düşünmek kafanızda karışıklık yaratabilir. Ayrıca, karayolu ile seyahat ederken lütfen dikkatli olun. Uzun mesafeli veya gece yolculuklarından kaçınmak yine de daha iyidir.

Başak Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk hayatı keyifli olabilirken, aşıklar arasındaki bağ daha yakın ve daha güçlü hale gelebilir. Bazıları için yeni aşka yelken açabilir. Karı koca çok samimi bir ilişkiye sahip olabilir ve bu evlilikteki mutluluklarını artırabilir. Bu aynı zamanda birbirlerini daha iyi anlamalarına da yardımcı olabilir.

Para ve Kariyer: Mali durumunuzda inişler ve çıkışlar olabilir. Harcamalarınızın gelirle uyumlu olması beklendiğinden, lütfen gereksiz şeylere harcama yapmaktan kaçının. Ayrıca bazı tıbbi harcamalar yapmanız gerekebilir. Ancak ailenin maddi rahatlığını artırabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızda belirgin bir iyileşme olabilir. Ayrıca doğru çözümü bulabilir ve bazı kronik rahatsızlıklarınız için uygun tedaviyi alabilirsiniz. Ancak birkaçınızın zaman zaman kemik, eklem veya sinirle ilgili şikayetlerden muzdarip olma ihtimali vardır, ancak bunlar yakında geçebilir.

Şanslı tarihler: 1,3,7,8,9,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,4,5,6,10,11,16,20,24,25,30,31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status