Başak Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında başak burcu psikolojik anlamda kendini yeni yeni toparlamaya başlayacak. Geçmiş aylarda yaşanan problemlerin etkisi hala üzerinizde olabilir ve bazı endişeleriniz sürebilir. Ancak bir şeylerin geride kaldığını, artık yeni umutların yeşermesi ile birlikte fark edebilirsiniz. Çok fazla tükenmiş olabilirsiniz. Hem sorumluluklarınız hem de ilişkilerde meydana gelen gerginlikler yüzünden 2017 sonbaharı sizin için kafa dinleme dönemi olacak. İç huzurunuzu yakalamanız için bir süre hayatınızda değişiklik yapmak istemeyebilirsiniz. Bu günlerde birileri ya da duyacağın bir şeyler senin kendini iyi hissetmende özellikle faydalı olacak. Çok kötü olaylar yaşamış olabilirsin. Ancak şükredeceğin şeyler var elinde ve sevdiklerin, özellikle ailen senin her durumda yanında oldukları için bir şeyler daha kolay atlatabileceksiniz.

Ekim ayının başlarında birilerinden intikam alma peşinde olabilirsiniz. Özellikle geçen ay size yapılan haksızlıklara nasıl göz yumduğunuza anlam veremeyecek ve artık yüzleşmek isteyeceksin. Tabi, geçtiğimiz ay yaşanan üzücü olaylar seni çevrene de mahcup etmiş olabilir. Ancak hayatına devam etmelisin. 5 Ekim dolunaya kadar çok kararlı olacaksın. İnsanlarla iletişim kurmaya başlayacak, sosyal çevrene yavaş yavaş açılacaksın. Ancak 10 Ekim tarihi sonrasında olaylar değişecek ve Jüpiter gezegeninin etkisi ile birlikte eski gücünü toparlama fırsatın olacak. Fiziksel anlamda kendini yorgun hissedebilirsin.

Ekim ayının ortalarında kendini daha cesaretli, kararlı ve azimli hissedebilirsin. Özellikle bir şeyleri bitirip, bir şeylere başlama konusunda çok daha kararlı olduğunu herkese, en başta da ailene ispatlayacaksın. Sana zarar veren insanları artık hayatından tamamen çıkarmalısın. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, gelecek günlerde yeni imkanlar elde edebilir, hedeflerine yakınlaşabilirsiniz. Üzerindeki yorgunluk gitmeye başlayacak ve eski pozitif enerjin geri gelecek. Aile hayatında her şeyin yoluna girmeye başladığına şahit olabilirsin.

Ekim ayı sonlarına doğru aşk hayatınız renklenecek ve içinizde o tutkuyu hissedeceksiniz. Özellikle 17 Ekim tarihinden sonra ilişkinizde her şey çok farklı olabilir. Sevdiğiniz insan size romantik sürprizler yapabilir. Evli olanlar için ayın son günleri çok gergin geçecek ve dengeler sizin elinizde olacak. Eğer eşinizin sinirli hallerine karşılık verirseniz, ilişkiniz büyük darbe alabilir ve çok büyük kavgalar olabilir. Sizin sabırlı olmanız gerekecek. Partneriniz zor günler atlatırken onunla birlikte sorunların üstesinden gelmek çok zor olsa da, doğru iletişim ile bunu başarabilirsiniz.

Başak Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan başaklar Ekim ayında birlikte oldukları kişi tarafından sıkboğaz edilebilirler. Sizi seven kişi yaptığı hatalar yüzünden af dilerken bir yandan da aynı baskıyı sürdürebilir. Size olan sevgisini sürekli dile getirecek ve bir şekilde gönlünüzü kazanmaya çalışacak. Ancak ilişkisi biten başaklar için her ne kadar duygularınız gelip gitse de affetmek kolay olmayacak. Özellikle bir sevgiliniz varsa, başka bir insan sizinle görüşmek isteyebilir. Bu gibi durumlar ile ilişkiniz riske girebilir. Araya üçüncü kişileri sokmamaya gayret edin.

Bekar veya yalnız olan başaklar Ekim 2017’de evlilik konusunu rafa kaldırabilirler. Ciddi bir ilişkiye başlamak size imkansız gelecek. Bu nedenle önünüze çıkan fırsatları değerlendirmekte çekinebilirsiniz. Aynı problemler ile karşılaşmaktan korkacaksınız. Ancak dostlarınız ile aranızdaki bağ bu ay güçlenecek ve onlara daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Dost ortamından biri ile aranızda yakınlaşma olabilir.

Evli olan başak burçları eşleri ile bu ay anlaşmakta ve doğru iletişim kurmakta bir hayli güçlük çekecekler. Eşiniz ile ayın ilk günleri aranız iyi iken ve romantik günler yaşarken, ayın sonlarına doğru işler değişebilir. Eşinizle ayın son günlerinde iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Hatta ilişkiniz hasar görebilir. Bazı başaklar bu ay boşanma kararı alabilirler.

Başak Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Başak burçları Ekim ayı iş hayatında her şeye hakim olacaklar. Tüm fırsatlar ellerine geçecek ve kariyerinizde hata yapmamak için çok uğraşacaksınız. Özellikle iş hayatında ya da yakın çevrenizde sizin başarısız olmanızı isteyen insanlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı insanlar sizi eğitim ya da mesleki kararlarınız yönünden eleştirebilirler. Bazı problemlerin ortaya çıkmaması için bu ay çok dikkatli olmalı, kimsenin eline koz vermemelisiniz.

Bu ay iş hayatında bazı yeni tecrübeler edinebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Parasal konularda başak burcu her ne kadar iyi şartlara sahip olsa da, daha fazlasını kazanmak için bazı idealler peşinde koşmak isteyeceksiniz. Ayın son günlerinde bütçenizi gözden geçirerek yeni bir girişim için kolları sıvayabilirsiniz.

Başak Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında başak burçlarının sağlık durumlarında psikolojik sorunlar olabilir. Stres yüzünden bir süre kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Özellikle ilişkilerdeki problemler sizin sinirlerinizi yıpratabilir. Ağrı şikayetiniz olabilir. Özellikle baş ağrısı şikayeti gündemde olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status