Başak Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında başak burcu, esas olarak aile hayatına ve aile ile ilgili sorunlara odaklanabilir. Psikolojik ve duygusal sağlık da artık odak noktalarında kalabilir. Finansal veya kariyer yönünden bir adım bile geri atmayı düşünmeyebilirsiniz ve bunun yerine, ev cephesini çözme konusunda titiz olabilirsiniz. Çünkü finansın bekleyebileceğini ancak aile olamayacağını ve bu paranın kaybedilse bile geri kazanılabileceğini, sevginin kazanılamayacağını fark edebilirsiniz. Bunun herkes için çalışmasını istiyorsunuz ve kendiniz de dahil olmak üzere herkesin gülümsemesini dileyebilirsiniz ve bu, bu ay için ana odak noktanız olarak kalabilir.

Aşk ve ilişkiler: Aşk bu ay sizin için oldukça yoğun olabilir. Venüs ve Mars’ın birleşik etkisi bir tür romantik muamma yaratabilir. Birisinin kalbini kazanmak için kendine güven ve güven önemliyken, aşırı güven ve egonun bir ilişkiyi bozabileceğini ve hatta sona erdirebileceğini fark edebilirsiniz. Yanlış anlamalar her ilişkide ortaya çıkabilir, ancak her iki tarafa da uygun bir uzlaşma ve çözüm bulmanız gerekir. Bazılarınız bu ay böyle bir çözüm arayışında olabilirsiniz.

Finans: Bu ay eşinizin akrabalarıyla ilgili bazı sorunları gündeme getirebilir ve aynı zamanda ev içi harcamalar hakkında ciddi tartışmalar yapma şansı da vardır ve bunlar sizin için sorun yaratabilir. Ancak, evde paranızı doğru şekilde nasıl kullanacağınız ve gelecek için para biriktirme konusunda yaşlılardan tavsiye alabilirsiniz. Başlangıçta sizinle aynı fikirde olmayabilecek çocuklarınıza da aynı tavsiyeyi verebilirsiniz. Çocuklarınızı büyüklerine saygı duymaları için eğitmeye çalışın çünkü hayatta başarılı olabilecekleri budur. Ayrıca evde barış ve uyumu ancak karşılıklı sevgi ve saygı yoluyla kurmayı umabilirsiniz. Ve yaşlılar mali konularda ve hanehalkını idare etme konusunda deneyimlidir, bu nedenle onları dinlememiz ve gerektiğinde rehberliklerini götürmemiz tavsiye edilir.

Bakınız: Başak 2021 Yorumu

Kariyer: Bu ay, iş açısından sizin için doğru zaman olarak kalmayabilir. İşyerinde üstleriniz tarafından gerektiği gibi tanınmadığınızı hissedebilirsiniz. Benlik saygısı da birkaç kişi için düşük olabilir. İşle ilgili seyahatler bile size istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Merkür ve Venüs’ün bu ayki yerleşimleri, ailenizle biraz zaman geçirmek isteyeceğiniz için evden çalışma fırsatları arayabileceğinizi gösteriyor. Çok çalıştınız ve şimdi kendi hızınızda çalışmak isteyebilirsiniz.

İş hayatı: İş anlaşmaları sizin için o kadar faydalı olmayabilir, oysa bazıları şu anda riskli bile olabilir. Artık iş girişimlerinde ve seyahatlerde başarılı olmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Ancak küçük kardeşleriniz, aile üyeleriniz veya akrabalarınız sayesinde birkaçınız ticarette şanslı olabilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun herhangi bir anlaşma yapmanız gerekiyorsa, tüm belgeleri dikkatlice kontrol edin, çünkü küçük bir şeyi gözden kaçırsanız bile, bu da daha sonra sorun yaratma potansiyeline sahip olabilir.

Profesyoneller: Başak uzmanları karizmatik olabilir ve bu özellikle medya veya eğlence sektöründeki kişilere yardımcı olmalıdır. Ancak genel olarak, işyerindeki gençleriniz size bir rakip olarak bakabilir ve sizin için engeller yaratmaya çalışabilir. Seyahat etmek de bazı zorluklar ortaya çıkarabilir, ancak aynı zamanda size biraz zevk verebilir. Bazılarınız kendinizi ülke içinde veya dışında ya da en azından eyaletinizin içinde seyahat ederken bulabilir.

Sağlık: Zihinsel stres ve aile gerginliği, en azından birkaçınız için bu ay sağlığı kaotik hale getirebilir. Çocuklarınızın geleceği bazı endişelere neden olabilir ve kondisyonunuzu anlatabilir. Akrabalarınız da size biraz stres yaratabilir ve onların da duygusal ve fiziksel desteğinize ihtiyaç duyabilecek bazı rahatsızlıkları olabilir. Tüm bunlar muhtemelen sizi bitkin bırakabilir. Bir yandan çok çalışmak isteyebilirsiniz, ancak diğer yandan vücudunuz size ara verip tatile çıkmanızı söyleyebilir. Bu nedenle, sağlığınıza dikkat etmeniz ve stresli veya zorlu faaliyetlerden kaçınmanız tavsiye edilir. Sağlıklı yemek yemek ve ayrıca her gün bazı nefes egzersizleri yapmak sakin kalmanıza ve sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı uygun bulabilirler. Hatta Güneş’in geleceklerinde parladığını bile hissedebilirler. Motivasyonları, eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Mühendislik öğrencileri şu anda özellikle başarılı olmalıdır ve rekabetçi sınavlara girenler, birinci veya ikinci denemede sınavı geçmeyi kolay bulabilirler. Şu anda odak noktanız da yüksek olabilir, bu yüzden iyi sonuçlar almak için çalışmalarınıza iyi bir şekilde odaklanmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status