Başak Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında saygı, sevgi ve takdir kazanmak için ideal bir ay olarak kalabilir. Başakların güvenleri onları başarıya yönlendirecek. Zaman yönetimi becerileri, aynı anda birden çok görevi yönetmede kullanışlı olabilir. Analitik yetenekler, zor problemler için doğru kararları almalarına yardımcı olabilir ve şimdi, arzularının yerine getirilmesinin işaretlerini görmeye başlayabilirler. Bazıları hayallerindeki evlerini bile satın alabilirler. Genellikle hızlı bir şekilde harekete geçecekleri ve halen bekleyen işleri bile temizleyebilecekleri için, çalışma baskısı hakkında sıkıntıya gerek duyulmayabilir. Başakların itibarı, insanların kendilerine sorunlarından bile tavsiye almak için gelebilecekleri şekilde olabilir. Bununla birlikte, onlara bencil motiflerle yaklaşabilecek insanlara dikkat etmek zorunda kalabilirler. Yoğun çalışma talep edebilir ve sağlığın etkilenmesine izin vermemeye dikkat etmelidir.

Aralık’ta başak burçları bir kadın tarafından bir hediye ya da dikkat çekiciliği ile sizi memnun edecek. Oğlak, Başak veya Boğa burcunun işareti altında doğmuş olabilir, ancak zorunlu olarak değil. Genç bir kadınla yeni tanışmanız garip, sıradışı bir kişilik olarak size görünecektir. Bu ay, yanlış vaatler ya da seyahatin boş umutları yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Böyle bir olay sizin tarafınızdan çok duygusal olarak yaşanacaktır. Aralık ayında, tatilinizdeki yüksek masraflara rağmen, aile bütçesini dengelemek için evinizde daha fazla gelir elde etme fırsatına sahip olacaksınız.

Bu ayda, Terazi, Kova veya İkizler işareti altında doğmuş insanlarla olumlu taahhütleriniz veya mali işleriniz olacak. Aralık yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için iyi bir ay olmayacaktır. İlk aşk toplantısında hayal kırıklığı yaşamak, ertelemek ya da beklediğiniz kişi gelmeyecektir. Aralık, doğasında ne olursa olsun, çalışmanızda gergin bir ay olacaktır. Önemli görevleri yapmak için belirli zamanlara sahip olacaksınız, ki bu sizin için büyük bir baskı olacaktır.

Bu ay, bir hastanede kısa bir süre kalmak da dahil olmak üzere, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sağlığına dair bir sağlık veya endişeniz olabilir. Aralık, genç Başak erkekleri için önemli bir ay olacak. Çünkü karar vermek, yeni bir şey başlatmak ya da bir dava açmak gibi meseleler olabilir.

Başak Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Çiftlerin uyumlu bir evlilik hayatı olabilir. Ancak, bekarlara, özellikle yaşam ortaklarını seçme konusunda duygusal kararlar almak konusunda dikkatli olmaları konusunda uyarılmaktadır. Genellikle anlık olan duygu ve tutkulara dayalı seçimler yapmaya acele etmemeleri şiddetle tavsiye edilir. Bu yüzden, hislerini kontrol etmeleri, düşünmeleri, sonuçlarını tartmaları ve ruh eşleriyle kavuşmadan önce kararlarını almaları daha iyidir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2019 Yorumu

Başak Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay finansal meselelerde güzel olaylar büyük olasılıkla muhtemeldir. Herhangi bir satın alma işlemine devam etmeden önce çok düşünebilirler ve masrafları karşılamak için kontrollü olmalısınız. Aile üyelerinin bu konuda destek ve işbirliğini alabilirler. Gelir ve giderlerin kontrol altına alındığı gelirle birlikte, finansal durumunun şu an istikrarlı olması beklenmektedir. Kariyer şimdi Başak insanlar için iyi ilerleyebilir. Zorlu ödevleri kabul etmeleri ve performanslarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için göstermeleri tavsiye edilir. Alt kadrolarla sürdürdükleri sıcak ilişki, iş birlikteliğindeki işbirliğini ve etkileyici başarılarda yardımcı olabilir. Bekleyen işler dikkati gerektirebilir ve bunları öncelikli olarak almak için iyi yapabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status