Başak Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında başak burcu kariyer alanında yeni kişilerle tanışarak yeni iş bağlantıları kurma çabası içerisinde olacak. 9 Aralık‘ta Mars, su grubu Akrep burcuna giriyor ve zihinsel enerjide, yeni fikirlerde ve planlarda bir artış olabilir. Kendinizi kişisel gelişim ile ilgili konularda meşgul etmek isteyebilirsiniz. Elinizde çok fazla göre olabilir. Başkalarına karşı daha çekici hale gelebilir, aklınızda olanı paylaşabilir ve fikirleriniz, düşünceleriniz ve planlarınızla daha güçlü bir şekilde kendinizi başkalarına tanımlayabilirsiniz. Görünümünüzle daha olumlu olmaya çalışabilir ve çeşitli çıkar ilişkilerine odaklanmayı deneyebilirsiniz. Ancak ilgiyi daha hızlı ve kolay bir şekilde kaybedebilirsiniz, bu nedenle fikirleriniz dikkat çekmeniz gerekebilir, aksi halde onları unutabilirsiniz.

1 Aralık‘ta Venüs yay burcuna giriyor ve 3 Aralık‘ta Yay burcunda gerileme oluyor. Önümüzdeki haftalarda, evde veya aile ile ilgili konuyla mücadele edebilir, daha duygusal hissedebilir veya ihtiyacınız olan desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Veya bir şeylerin sorun haline geldiğini görebilirsiniz. Evde açılan konular canınızı sıkabilir, kavga ederek veya akrabalarınızla yanlış anlaşılmayla ilgili küçük sorunlar yaşayabilirsiniz, daha hassas davranabilirsiniz. Kendinizi güçlendirmeniz veya hayatınızın temelinde çalışmanız gerekir. Bir şeyler hayatınızda bir şekilde yoldan çıkabilir ve dengeler bozulabilir. Kendinizi çaba harcamadan kolayca pes edebilirsiniz, ancak hemen pes etmemeye gayret edin.

19 Aralık günü Satürn, Yay burcunu bırakarak Oğlak burcuna giriyor ve Oğlak’ta 2020’ye kadar kalıyor. Bu geçiş, hayatınızdaki ilişkiyi, partnerinizle ilişkinizi etkileyebilir. Aşk ilişkilerinde belirsizliklere son vermek isteyebilir, ilişkinizi gözden geçirerek, geleceğe yönelik değerlendirebilirsiniz. Bu geçiş sırasında sevgi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz, ancak acı bir ders olabilir. Ayrıca, en çok sevdiğiniz şeyi hedefleyebilir ve bu konuda gerçekten çok tutkulu iseniz, daha anlamlı hale getirme fırsatınız olabilir. Sağlıksız şeyler ve kötü alışkanlıkları geride bırakmanız gerekiyor.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs 25 Aralık tarihinde Oğlak burcuna katılıyor. Bu geçişi hemen hissetmeye başlayabilir ve daha fazla sevecen, yaratıcı ve kalbinizle temas halinde olabilirsiniz. İç dünyanızda huzur arayışınızı sona erdirebilir, ikili ilişkilerde enerjinizi karşı tarafa kolayca geçirebilirsiniz.

3 Aralık‘ta İkizler burcunda bir dolunay oluşuyor. Bu dolunay çok sıkı ve disiplinli bir şekilde çalıştığınız plan ve projelerde ödülünüzü almaya başlayacağınıza yorumlanır. Bazı planlarınızda aksilikler ve gecikmeler olabilir. Programlı çalışmak sizin için zor olabilir. Sosyal hayata ve başkalarının görüşlerine daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak sosyal hayat ve iş hayatı arasında bazı dengelerin kurulması gerekli olabilir.

19 Aralık‘ta Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür geriye doğru gidecek ve bu genellikle ikinci bir şans anlamına gelir. Birilerine tekrar şans vermek isteyebilirsiniz ya da size biri şans verebilir. Bir süre görmediğiniz aileden biri ile yeniden bağlantı kurmak, daha önce yaşamış olduğunuz bir yeri tekrar ziyaret etmek, evinizi yenilemek veya yeniden şekillendirmek veya duygusal olarak birine tekrar bağlanmak demektir.

Başak Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

18 Aralık, 19 Aralık ve 20 Aralık tarihlerinde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir. Bu günlerde yeni bir aşka yelken açabilir, mevcut ilişkinizde güzel kararlar alabilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

11 Aralık ve 12 Aralık tarihlerinde kariyer alanında yeni gelişmeler olabilir ve bu günlerde yeni teklifler alabilirsiniz. Maddi yönden büyük rahatlama olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status