Başak Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında başak burcu, meslek her zamanki gibi devam edebilir, ancak iş dünyasında büyük kazançlar elde edemeyebilirsiniz. Para akışı rahat olacak ve kardeşlerden bazı kazançlar bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bir sorun veya diğeri aralarında kırpılmaya devam edebilir, ancak bunlar sadece geçici olabilir. Sağlığınız gelişebilir, babanız da formda kalabilir; ancak eşinizin ve annenizin sağlık durumu dikkat gerektirebilir. Ayrıca ailenin bazı yanlış anlamaları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız araç satın alabilir, transferler ise kartlarda, bazıları için. Ailenizle dışarıdaki gezilere de çıkabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı donuk olabilir. Aşıklar arasında acı gelişme şansı vardır. Şimdi hala bazı aşk evliliklerinin yapılması mümkündür. Evli olan eş ile daha iyi bir ilişki umabilir.

Finans: Ekonomik durumunuz istikrarlı olacaktır. Devlet işleri size kazanç sağlayabilir. Para tasarrufu konusundaki tüm çabalarınız oldukça kolay bir şekilde başarılı olacaktır. İyi bir gelir elde edebilirsiniz ve bu, tüm taahhütlerinizi rahatça yerine getirmenize yardımcı olabilir.

Kariyer: Çalışanların özgüvenle çalışması tavsiye edilir. Bu, verimlilikle çalışmanıza ve kaliteli sonuçlar üretmenize yardımcı olabilir. Bu süreçte, kendiniz için benzersiz bir kimlik de oluşturabilirsiniz. Ama yine de, çok azınız için işinizi bile kaybetmeniz için uzak ihtimaller var. Bu nedenle, dikkatli olun ve eylemlerinizde mantıklı olun.

İş dünyası: Başak iş adamlarının ticaret senaryosu onları baskı altına alabilir ve zihinsel rahatsızlıklara neden olabilir. Yine de mesleğinizde ilerlemeyi ümit edebilirsiniz. Sonuçlar zaman zaman ertelenebilir, ancak bunlar gelip size kalıcı bir onur vereceğinden emin olabilirler.

Uzmanlar: Bu muhtemelen Başak uzmanları için uygun bir ay olacak. Performansınız size faydalı sonuçlar verebilir. İş promosyonları veya daha iyi iş bulma olanakları da vardır. Bunlar kendinize olan güveninizi artırabilir.

Sağlık: Zaten sahip olduğunuz herhangi bir fitness endişeniz yavaş yavaş azalabilir ve bu da daha sağlıklı yaşamanıza neden olabilir. Başarınız ve neşeniz de buna katkıda bulunacaktır. Artık gerilimsiz ve huzurlu bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Eğitim: Bu, eğitim arayışlarınız için umut verici bir zaman olabilir. Hızlı alımınız ve açık zihniniz benzersiz yeteneklerinizi ve itibarınızı geliştirmeye yardımcı olabilir. Performansınız ebeveynlerinizi mutlu edebilir.

Şanslı tarihleri: 3,4,13,14,18,19,30,31

Şassız tarihler: 5,6,7,10,11,12,20,21

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status