Başak Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında başak burcu aile içi sorunlar ile vakit harcanabilir. Çocuğunuz veya ailenizin genç biriyle ilgili daha ciddi sorunları veya görevleri çözmeniz gerekecektir. Bu ay insanlar için planlarınız beklediğiniz gibi ilerlemeyecek ve bu istenmeyen gerilimler yaratacaktır. Artık misafirlerinizi evinizde bekleyebilir veya ziyaretinizi arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın evine planlayabilirsiniz. Bu davetler çeşitli nedenlerden dolayı gecikme veya erteleneceklerdir. Ağustos ayında, tanıdığınız insanların evinde hırsızlık hakkında hoş olmayan bir haber alacaksınız. Bu ayın iyi olayları para ile ilgili olacak. Birçoğunuz, Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcu olan bir insandan alacakları para tatmin edecekler. Bu insanlar kesinlikle mali işlerinizde olumlu bir rol oynayacaktır.

Ağustos’ta başak burçları beklenmedik gelirleri veya karları temsil ediyor, ancak tüm Başak burçlarını memnun etmeyecekler. Ağustos ayında ailenizden bir kadınla ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız: doğum günü, isim günü, düğün vb. Şimdi şanslı olabilirsin ya da bir oğul, torun, yeğen ya da ailenizin diğer gençlerinden gelecek bir hediye alacaksınız. Bu ay arkadaşlarının hayatındaki hoş olmayan olay, dinamik telefon görüşmelerinin veya mektupların ve e-postaların değişiminin sebebidir. Bazılarınız sizi riskli ve nahoş bir duruma sokmaya çalışan biri tarafından hoş olmayan bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

35 yaşın üzerindeki başak kadınları, özellikle bekarsanız, sevgi ve romantizm için iyi bir ay olacak. 35 yaşın altındaki başak erkekleri için güçlü ve başarılı bir ay olacaktır (özellikle maddi fayda açısından). İyi bir fiyatla, indirimli veya promosyonda bir şey satın alabilir veya satabilirsiniz.

Bu ay ruh halin üzerinde karışık bir etkisi olacaktır. Finansal düzenlemeler size rahatlık getirir ve sosyal çevreniz geniş ölçüde artacaktır. Genel aktivitelerinizi yaparken samimi bir atmosferin tadını çıkarırsınız. İletişimdeki saydamlığınızın, eylemleriniz üzerinde büyük etkisi olacaktır. Bir aile gezisi size aşırı memnuniyet verebilir. Zihinsel barış ve enerji için dini konulara yönelebilirsiniz. Beklemedeki konulara özel dikkatiniz daha iyi sonuçlar verecektir. Sosyal çevrenizdeki hayırlı işlere katılırsınız. Sağlık sorunlarınızdan kurtulacak ve çoğu zaman aktif ve enerjik kalacaksınız.

Başak Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatı bu ay düzgün olmayabilir. Eşiniz sevginizi ve ilginizi anlamayabilir. Kendi planlarına devam etmeyin. Onun kararları ağır basabilir. Karar almaktan vazgeçmek daha iyi olur. Çiftler birbirleriyle iyi iletişim kurabilir. Bu ay aşk hayatınızda büyük değişiklikler olmayacak.

Başak Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, ekonomik durumunuz kişisel yaşamınızdaki arzularınızı yerine getirecektir. Finansal durumunuz kademeli olarak yükselecek. Spekülatif yatırımlarınızdan bazı finansal faydalar elde edersiniz. Bu ay israf harcamalarını minimize edeceksin. Aracınız veya varlıklarınız için tamir veya yenileme işlemleriniz olabilir. Bu ay kariyeriniz açısından sorunsuz ve akıllı davranmanız gerekiyor. Üstlerinizden iyilik alacaksınız. Gelirlerinizde de bir artış alabilirsiniz. Kariyerinizde yeni değişiklikler getirebilirsiniz, ki bu kayda değerdir. Büyük denemelerden sonra, bazı hedefleriniz yerine getirilecektir. İş hayatında iyi bir etki yaratmak için iletişimde şeffaf olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status