Başak Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da başak burcunu neler bekliyor? Başak burcunda bu yıl geleceğe dair sorumlulukları ciddiye almanız gereken, mutluluk dolu ve dinlenmeye de zaman ayırabileceğiniz bir yıl olabilir. Kutunun dışında düşünme ve doğru karar vermeye ihtiyacın var. Bu yıl, kutlamak için daha fazla neden bulacaksınız, bununla birlikte yapılması gereken çok sayıda sorumluluk ve göreviniz olabilir. Her gün geldiğinde, her gün yeni planlar ve değişiklikler yapmanın tadını çıkarın. Bu yıl, tek yapabildiğiniz arkanıza yaslanın ve yaşam oyununu izleyin. Ruhsal zekanıza direneceğiniz zorlu gerçekliğe şahit olma şansınız vardır. Mart ayından yıl sonuna doğru olan süre, Satürn’ün elverişsiz bir şekilde yerleştirilmesinden size bir miktar nefes verecektir. Ruhsal ve felsefi faaliyetlere yönelmiş olabilirsiniz. Hayattaki herhangi bir durumla yüzleşmek için yeterli güven ve ilgi göreceksin. Zor zamanlarında başkalarına da fikir verebilir veya tavsiyede bulunabilirsiniz.

2019 yılında başak burcu hem kişisel gelişim hem de ortaklıklar ve ilişkilerde özel bir yıl olacaktır. Bu alanda Eylül 2018’den bu yana değişim çoktan hissedildi ve bu yıl da devam edecek. Evlilik için ideal bir yıl veya bazı evliler ebeveyn olacak. Bu yıl yeni fikirler doğacak. Mayıs ayına kadar, bazı kısıtlamalara ya da bir sınır koymaya ihtiyaç vardır ve o zamandan Eylül ayına kadar, sorumluluklarda artış hayatınıza girer. Ağustos ve Eylül ayları arasında beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl kendinizi ofis çalışmalarınızla meşgul bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla karşılaştırıldığında meslektaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Varlığınız iş yerinizdeki başkaları tarafından eleştirilebilir. Bazılarınız ofiste daha fazla yetki sahibi olduğunu düşünürken, bazılarınız biraz nefes almak isteyebilir. İş yerinde bazı tutarsızlıklar olabilir. Öfke ya da aceleci kararlar, özellikle bu yıl sizi asla yalnız bırakmaz. Önemli kararlar alırken dikkatli olun. Meslektaşlarınızla iyi bir uyum içinde olmanıza rağmen, kolayca incinirsiniz.

2019 yılı birikim yapmanız gereken bir yıl olacaktır. Ne büyük paralar, ne de bir arazi veya mülk gibi yeni yatırımları imzalamaktan kaçının. Sadece yıl boyunca sahip olduklarınızla dikkat etmelisiniz. Kafanız karışık veya şaşkın hissettiğinizde size rehberlik edecek yakın bir arkadaşınızdan yardım alın. Aile üyelerinizin onayı olmadan önemli finansal belgeleri imzalamayın. Mümkünse, bu tür vakaları erteleyebilirsiniz. İki haftalık veya aylık gereksinimler için bir harcama yapmak, fazla harcamadan kaçınmanıza yardımcı olabilir. 2019 Mart ayından sonra, aile ve benzeri geçim kaynakları ile ilgili eşi görülmemiş harcamaların yanı sıra faydalar elde edebilirsiniz.

Başak Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Öğrenmekle ilgilenecekseniz de, arkadaşlarınız sizi spor ve diğer müfredat dışı etkinliklere yönlendirebilir. Ebeveynlerin çocuklarını hem çalışmalarda hem de müfredat dışı aktivitelerde motive etmesi gerekir ki bu da çalışmalara olan ilgiyi psikolojik olarak artırabilir. Biraz motivasyon ile, iyi notlar alabilirsiniz.

Başak Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu yıl, ateş, viral enfeksiyonlar ve stres ile ilgili sıkıntılar gibi ara sıra sağlık sorunlarından mustarip olabilirsiniz. Sağlığınıza iyi bakın ve asla uyuşuk olmayın. Stresle ilgili semptomlar, tansiyon, yorgunluk ve ilgili problemler için tedavi görüyorsanız, yavaş yavaş iyileşebilirsiniz. Herhangi bir sağlık sorununuz yoksa, ev yapımı yiyecekler tüketerek sağlığınızı koruyun.

Başak Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl ilişkiniz açısından unutulmaz bir yıl olacaktır. Eşinize olan sevginiz çiçeklenecek ve olumlu sonuçlar umudu aşılayabilecektir. Eşinizin güvenilir olduğunu göreceksiniz. Başlangıçta ilişkinizde bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz, ancak yaşlılar iyi tavsiyeler sunabilir. Ebeveynler ilişkinizi onaylayabilir ve evlenme hazırlıklarına devam edebilirsiniz. Jüpiter’in yerleştirilmesi daha sonra olumlu sonuçlar verebileceğinden, aceleci kararlar almaktan kaçının.

Başak Burcu Ocak 2019 Yorumu

İşler iyileşiyor! Evet, aidatlarını ödedin. Çevrenizdeki bazı insanlarla yüzleşeceksiniz. Şimdiye kadar hiç bir şey söylemediniz ve cesur bir sessizlik yaşadınız! Ancak artık gerçekleri konuşma vakti gelecek. Bu ay iş hayatında da o zaman gerçek bir başarı elde etme zamanı! Mutlu Yıllar!

Başak Burcu Şubat 2019 Yorumu

İyi haberlerim ve kötü haberlerim var. Yaşam yönün ve kariyeriniz bir destek almalı. Geri kalanınız sadece azimli olun! Önemli biriyle tartışmaya girebilirsin. Ardından, söylediklerinize pişman olabilirsiniz ve insanların sizin hakkında düşündükleri hakkında endişelenebilirsiniz. Endişelenme, muhtemelen her zaman düşündükleri şeyi düşünüyorlar. Mutlu sevgililer günü!

Başak Burcu Mart 2019 Yorumu

Yeni disiplin seviyelerine ulaşacaksınız ve organizasyon yetenekleriniz yüksek viteste olacak. Bu ayın ilk haftası boyunca da iyi şanslar dilerim. Kariyerinizde bir destek almalı ve hayatın küçük problemlerine, hem gerçek olanlara hem de hayalini kurduğunuza dair kendinize çok kolay çözümler bulacaksınız. Öyleyse, her şey yoluna gidiyor!

Başak Burcu Nisan 2019 Yorumu

Bu ay özellikle küçük projelerinizle meşgul olmayı, özellikle de detaylara deli bir şekilde dikkat etmesi gerektiğiniz bir ay olacak. Şimdi Satürn’ün işi daha da kolaylaştıracak. Çok şey başaracaksınız. Ayın bir kısmı için de çok iddialı ve dinamiksiniz. Bir adamın hayali başka bir adamın kabusu.

Başak Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay yeni fikirler ve yeni stratejiler bulmaya çalışabilirsiniz. Bu sessiz zamandan sonra, küçük bir yenilenme geçirmeniz beklenir. Ayın sonunda iyi bir ruh halinde olacaksınız. Sosyal çevrede de aktif bir ay olabilir.

Başak Burcu Haziran 2019 Yorumu

Ayın ilk haftasında kırılganlık duygularıyla rahatsız olabilirsiniz. Kendi kendini sorgulamanın, sadece hayattaki yolunuzu sorgulamanızı sağlayacak güvensiz bir müdahaleye girebilirsiniz. Şu anda mevcut olan şeyleri düzenlemenin güçlü dürtüsü olabilir, bu yüzden, en iyi yaptığınız şeyi yaparak herhangi bir kaygıdan uzak durun. Ay sonuna kadar gerçekten iyi haberler almalısınız ve sizden daha yaşlı birinden faydalanabilirsiniz, bu yüzden yaşlılara iyi davranın.

Başak Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Her şey çoğunuz için son derece sakin olabilir. Şanslı bir ay olabilir ve işler senin lehine çalışabilir. Ayrıca meydan okuyan bir ruh halinde de olabilirsiniz. İsyan edeceğiniz bazı görevler olabilir. Sorumluluklarınızda artış olabilir.

Başak Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Bu ay bir keşif zamanı olabilir. Arkadaşlarınıza farklı bir şekilde yanıt verebilirsiniz, tutku eski bir ilişkide yeniden canlandırılabilir, ya da belki de dışarı çıkıp garip bir şey hissetmek isteyeceksiniz. Bu ay küçük bir sinir krizi geçirinceye biriken gerilimi hissedebilirsiniz. Bu iyi bir fikir değil, çok seçici olmaya çalışın! Bazılarınızın ay sonunda iyi haberleri olabilir, ancak şu an bunun hakkında konuşmayacağız.

Başak Burcu Eylül 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Çoğu insan için bu keyifli bir zaman olur. Ancak yıl boyunca her şeyi aşırı analiz ettiğinden, bu bölümü atlayabilirsiniz. Sadece bir öneri, stresten uzak durun. Bu ay iyi bir servetin tadını çıkarmalısın! Çoğunuz bu ay parlak, esprili, dinamik ve iddialı olacaksınız. Gevşe, biraz eğlen!

Başak Burcu Ekim 2019 Yorumu

Ay ortasına kadar iyi bir izlenim sağlayabileceğiniz bir süreç olacak. Bir iş arıyorsanız veya sadece garip bir şey arıyorsanız, bunu yapmak için en uygun zaman. Bu ayın ilk günlerinde işler sorunsuz bir şekilde yapılmalı. Şimdi ve önümüzdeki aylarda duygularınızla iletişim kurmanız gerekiyor. Elinizden gelenin en iyisini yapın.

Başak Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ay karışık bir ay olabilir. Bir günden diğerine ne olabileceğini söyleyen gerçekten bir netlik olmayacak. Bazılarınız açıkça düşünemez, ancak diğerleri sakin ve kolay olacak ve her şeyi düzgün bir şekilde anlayabileceksiniz. Biraz kafanız karışmış olanlarınız gerçekten garip şeyler söyleyebilir. Bu ay etrafınızdaki insanlarla çok iyi geçinmeye çalışın.

Başak Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bu ayın iniş ve çıkışları olacak. Bazen gergin olabilirsiniz, ama mutlu, sevecen bir ruh hali ve partiye hazır olduğunuz zamanlar da olacaktır. Çoğunuzun için aklınız sisli olacak ve konuşma konusunda sorun yaşayacağınız ay olacak. Dostların sana yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status