Başak Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de başak burcunu neler bekliyor? Başak burcunda bu yıl işinizde ilerleme olmasının yanı sıra 2018’de daha iyi para fırsatları ve kazanç kapıları bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu yıl evde sıkıntı yaşayan ve ilişkilerinde veya aile hayatında problemleri olan kişiler ev içi aradıkları huzuru bulabilirler. Profesyonel iş hayatında zafer sizi bulacak. Ancak gerçek mutluluk sizin için kolay olmayabilir. Olumlu gelişmeler yaşanması ile birlikte kariyer hayatında bu yıl bazı fırsatlardan yararlanarak başarıya yaklaşacaksınız.

Yaratıcılık, ifade gücü ve iletişim becerileriniz Ekim 2018‘e kadar yüksek olacak. Bu sene beklenmedik pek çok fırsat ile karşılaşabilir ve şaşırabilirsiniz. Bunları çok iyi değerlendirmeli ve hayatınıza yeni bir yön verirken bazı değişikliklere uyum sağlamalısınız. Tüm fırsatlar 2018’de kapılarını aralayacak.

Başak Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl kariyer hayatında sizin için kazançların istikrarlı bir şekilde geleceğini söyleyebiliriz. Çalışma hayatında bir takım değişiklikler olabilir ve mevcut çalışmanızda ek bir gelir kaynağıyla sonuçlanabilir. Ek kazanç sağlayacağınız bazı işler de yapabilirsiniz. Mesleğinizde bu yıl ilerleme olabilir ve terfi de alınabilir. Aynı zamanda kazanç elde etmenizi sağlayacak başarılar olacak ve bu yıl Ekim 2018‘e kadar yeni irtibat kuracağınız yeni kişiler fayda sağlayacaktır. Yeni bir ortaklık ile de ekstra gelir sağlanabilir. Özellikle Şubat ve Haziran 2018 ayları arasında mesleğinizde iş yükünüzle birlikte mali durumunuz da iyileşebilir. Başak burcu bu sürenin sonunda yukarıda bahsedilen pek çok seçeneğe sahip olacak.

Ruya tabir

2018 yılı para açısından çok olumlu bir döneme işaret ediyor. Büyük kazançlar olacak. Ekim ve Kasım 2018 döneminde gelir de artacaktır. Para konusundaki şans önemli olacaktır. Başak burcu bu yıl önemli bir iş kararından kaçınmalıdır.

Başak Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

İş ve kariyer alanındaki gelişmelerin yan etkisi, aile hayatına yansıyacak ve denge kurmakta zorlanacaksınız. Aileniz sorumluluklarınızdan dolayı geri planda kalabilir. Aranıza mesafe girebilir veya eşiniz yoğun çalışmanızdan memnuniyetsiz olabilir. Ayrıca, Nisan 2018 sonrasında aşırı seyahat olabilir. Ağustos 2018 yılına kadar aşk hayatınız düzene giriyor olacak. Ayrıca, evdeki bazı özel sorunlar bu yılki ilerleme ile birlikte düzelebilir. Ekim 2018‘den itibaren olası pozisyon düşüşüyle ilişkinizde de bir gerileme olasılığı vardır. Maddi konular ilişkinize zarar verebilir.

Aşk önemli olacak, ancak olumlu ve mutlu şeyler aşk hayatında sizi bekliyor. Evli olanlar ise ev hayatında bazı aksilikler ile karşılaşabilirler. Çok güçlü ve kendine özgü bir hayatı olan insanla aşk yaşayabilirsiniz. Haziran sonu ile Ağustos 2018 sonuna kadar aşk konularında şanslısınız. Beklenmedik sürprizler olabilir. Mevcut ilişkiler yoğun baskı altında olabilir. Ancak evlilik konusunda karar almak zor olacak. Böyle bir şey yapmadan önce Eylül 2018 geçmesini bekleyin.

Genel olarak, yılın ilk 9 ayı önemli kazançlar vaat ediyor. Birikimleriniz artabilir ve birkaç yerden kazancınız olabilir. Alım satım işlerinde de karlı olacaksınız. 2018 yılında mesleki risklerden kaçının. Kendi işini kurmak isteyenler çok dikkatli olmalılar.

Başak Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak ayında enerjiniz yükseliyor. Muhtemelen iş yerinde uzman pozisyonunuzu sürdüreceksiniz. İş hayatında yükselişe geçerek ününüzü artırabilirsiniz. Zihinsel yorgunluk olabilir. İşyerindeki iç çatışmalardan uzak durmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla kavgadan kaçının. Bu ayın ortasında saygı ve beğeni toplayabilirsiniz. İleri eğitim arayan öğrenciler devlet kurumlarından fırsatlar bulabilirler. Çalışan insanlar için, kazançlarda yükseliş bekleniyor. Yeni gayretlerdeki başarı çok yüksek olacak. Bu ay içinde arkadaş grubunuz genişleyebilir. Genel olarak, bu ay sizin için ilham verici ve bol gelişmeli olacak.

Başak Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat ayı kariyer umutları için mükemmel olacak. Çalışan insanlar için mali yardımlar ve işyerinde gelişmeler olabilir. Yeni girişimlere girmek olumlu sonuçlar doğurabilir ve iş sisteminizi genişletebilir. Kıskançlık yüzünden ilişkilerde sorunlar çıkması muhtemeldir. Sağlığınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çok fazla masrafa yol açacağı için herhangi bir davadan kaçının. Konforunuz için para harcanabilir. Gereksiz tartışmalara katılmamalı ve istisnalar olmaksızın tartışmaları önlemelisiniz.

Başak Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayı sizin için rekabet dolu geçecek. Beceri alanınızdaki genişleme ile iş arkadaşlarınız da sizin yolunuzu takip edebilir. Kıskançlıktan dolayı gösterişler olasıdır. Her halükarda, iş yerindeki herhangi bir çatışma ile bağlantı kurmaktan kaçınmalısınız. Aynı zamanda vücudunuzu aşırı miktarda yormaktan alıkoyun ve gerekirse istirahat etmeniz gerektiğini unutmayın. Hayat arkadaşınız sizi üzecek şeyler söyleyebilir. İş ortaklarınız büyük olasılıkla parasal kazançlarınızın artmasında fayda sağlayacaklar. Yabancı girişimlerin size yardımcı olacağı muhtemeldir. Meslek alanınızda ilerleme başlıyor. Aynı şekilde, iş arkadaşınızdan bir fayda göreceksiniz.

Başak Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayında sevdiğiniz insanla birlikte ortak güzel işler yapacaksınız. Eşiniz plansız bir başarı veya büyüme ile karşılaşabilir. Bu aynı şekilde kendisini geçici olarak bencil yapabilir. Yeni iş girişimlerinin verimli olabileceği düşünülmektedir. İş ortaklıkları, parasal yardımların temel kaynaklarına dönüşebilir. İşyerinde büyüme ihtimali yüksektir. Bütçede birkaç hayal kırıklığı da belirtilmiştir. Sonuç olarak, tasarruflarınızı akıllıca ele almak ve giderleri kontrol altında yapmak önemli olacak.

Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs birikimlerinizde artış olacak. Şans, çoğunlukla yaşamın her alanında size destek oluyor. Birkaç küçük masraf haricinde bu ay geliriniz sizi tatmin edecek. Dini yönelim eğilimi artabilir ve hatta hacca yolculuk yapılabilir. Olası bir sonuç olarak, derin öğrenmeleri de takip edebilirsiniz. Güneş, cesaret, vicdan, bilgi ve işlerin yapılması için isteklilik size lütfeder.

Başak Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayında din, derin öğrenmeler ve manevi yolculuklara doğru eğilim artıyor. Genel olarak şans, profesyonel iş hayatında sizden yana olacak. Güneş size korkusuzluk, bilgelik ve cesaret kazandırıyor. Gelecekteki gelişime katkı için mevcut çalışma durumunuzda kalmanız önerilir. Evde uyumsuzluk olduğu görülmesine rağmen, sosyal statünüz yükselişte görünüyor. Bununla birlikte, yeni girişimler için kaynak ve eğitim almak endişeye neden olabilir. Hanede mülk anlaşmazlıkları olabilir.

Başak Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz ayında sayısız parasal kazançlar olduğu için umut vadeden bir ay gibi görünüyor. İş kolunuzda büyüme çabaları verimli sonuçlar doğurabilir. Kariyerinizde güzel kararlar alabilirsiniz. İşiniz için kredi ve onaylama olasılığı yüksektir. Zenginlik, gelir artışı ve büyük kar söz konusu olacak. Ancak, ev ortamı samimi olmayabilir ve sabrınızı ve becerinizi gerektiren konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayı pek de olumlu geçmeyebilir. Daha önce kazanılan menfaatlerden kayıp ihtimalleri olacak. Kariyer alanında gerileme olabilir. Ancak hayırseverlik sizin ruhunuz için yararlı olabilir ve iç huzur arayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla dostane şartlarda kalmak uzun vadede size yardımcı olacak. Bununla birlikte, daha iyi bir zihin için karışıklıklardan uzak durun.

Başak Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül ayında çabalarınızın karşılığını alarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Mali kayıplar ortadan kalkacak. Ancak dikkatli bir tasarruf yönetimi gerekebilir. Harcamalara bu ya da dikkatli olmalısınız. Sağlığınız da dikkatini isteyebilir. Bir hastalığın tedavisi için yapılan harcamalar birikimlerin tahrip olmasına neden olabilir. Son derece dikkatli olun ve varlıklarınızı bu dönemde akıllıca yönetin. Kariyer istikrarlı bir yönde ilerliyor.

Başak Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayında sağlığınıza dikkat edin. Sabır, eninde sonunda başarının anahtarıdır. Her cephede istikrarlı bir ilerleme görülebilir. Nakit akışı ay içinde artabilir. Yaşam tarzınızı iyileştirmek için bol harcama yapabilirsiniz. Mali durum artabilir ve bu dönemde gelir artışı muhtemeldir. Doğru bakım yapılırsa, sağlığınız istikrarlı kalabilir ve daha büyük parasal kazançlar için çalışmanıza izin verebilir.

Başak Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım ayı korkusuzca bir dönemi işaret ediyor. İsim, şöhret ve ünün artacağına şahit olabilirsiniz. Dinsel eğilim, bu dönemde manevi yolculuklar olabilir. Mali durum istikrarlı kalabilir. Kararların iş yerinde takdir edilecek ve bilgeliğin ve bilginin, uzun sürede hak ettiğin konuma ulaşmana yardımcı olacak. Genel olarak, bu ay kariyeriniz için güzel bir süreç olacak.

Başak Burcu Aralık 2018 Yorumu

Yılın sonunda bile yüksek enerji ve canlılık belirtileri gösterebilir. Sosyal çevrenizde size ilgi artıyor. Manevi duygular ağır basacak. Bilgelik ve hevesle, kendinizi her zaman hayal ettiğiniz toplumsal kesimlerde ve sosyal çevrelerde görebilirsiniz. Bu süre zarfında, iyi liderlik nitelikleri kazanacaksınız ve hatta yetkili bir konumda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ali dedi ki:

    Teşekkürler

DMCA.com Protection Status