Kahve Falında Baş Parmak Görmek

Falda baş parmak görmek,  hayatınızdaki bazı sorunların kısa bir vadede sona ermesi ve artık en nihayetinde rahat bir nefes almanız anlamına gelir. Canınızı sıkan bazı şeyler olabilir. Ancak bunlardan yakından kurtulacağınızı bilerek, kendinizi motive etmenizde fayda var. Sorunlar ile uğraşmak yerine kendi hayatınızdaki istek ve hedeflerinize odaklanmaya fırsat bulabileceksiniz. Bu sayede de başarıya çok daha yakınlaşacaksınız. Hatta sorumluluklarınızda önemli bir artış olabilir ve özellikle kariyer alanında size daha fazla sorumluluk yüklenebilir. Belki bir proje başına getirilebilirsiniz. Bir konuda bilir kişi de olabilir ve uzman konuma yükselebilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını almanıza artık çok daha az vakit olacak.

Kahve falında baş parmak görmek, bir müddettir başınızı ağrıtan bir dertten kurtularak artık bir rahata erebileceksiniz. Aynı zamanda başarılarınız doğrultusunda çevrenizde saygınlığınız artabilir ve insanlar artık sizi parmak ile gösterebilir. Eğer çok çabalıyor, ama hala bir şeyleri bir türlü başaramıyorsanız, şeytanın bacağını kırmanıza az kaldı demektir. Tez vakitte bir konuda iyi ki de emek harcadım, diyebilirsiniz.

Kahve tabağında baş parmağın anlamı, hane içerisinde çok sevilen biri olmanız ve hatta insanların size bir şeyler danışacağı anlamına gelir. Akrabalarınız bazı konularda sizden fikir almak ve sizin yönlendirmeniz için ısrar edebilirler. İnsanların gözünde daha başarılı biri olarak görünmeye başlayacaksınız.

Kahve falında baş parmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status