Kahve Falında Balta Görmek

Falda balta görmek, iki farklı anlama gelir ve bunlardan biri pozitifken, bir diğeri de negatiftir. Pozitif anlamı, gücünüzü herkese kanıtlayacağınızdır. Çevrenizdeki insanlara bir konuda kendinizi ispat edeceksiniz. Negatif anlamı ise, eğitim ya da iş hayatında terslikler ve yanlış anlaşmazlıkların olmasıdır. Yine aşk hayatında da dengeler bozulabilir ve sevdiğiniz insana kendinizi affettirmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında balta görmek, genellikle parasal konularda sıkıntıların ard arda yaşanmasıdır. Mali konularda çok fazla mücadele vermeniz gerekebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, ödemelerinizi alamamanızdan dolayı geçim sıkıntısına düşebilirsiniz. Ayrıca borç verdiğiniz kişilerin borçlarını geri ödememeleri de finansal yönden sıkıntı çekmenize, kendi ödemelerinizi de yapamamanıza yol açabilir. Sizin dışınızda plansız bir şekilde gelişen parasal problemler yüzünden bir müddet harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekecek. Eğer birinin yanında çalışıyorsanız, o kişi ile aranızda ufak bir anlaşmazlık olabilir. Bu da çalışma hayatınıza yansıyabilir ve işinizden memnun olmamanız nedeni ile huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.

Kahve fincanında balta sembolü çıkması, bazen de elinizden çıkarmak istediğiniz bir mal mülk olduğunu simgeler. Bir ev ya da araba satmak istiyor olabilirsiniz. Bu bir eşya da olabilir. Çok yakında satışı gerçekleşebilir. Maddi konulara canınızı sıkmamalısınız. Çünkü çok yakında her şeyin hallolabilir. Parasal sıkıntılar sizi hayata karşı daha isyankar hale getirmemelidir. Tam tersi, para sorunlarınız için çözüm arayışından vazgeçmemeli ve gayret etmelisiniz.

Kahve Falında Elinde Balta Tutan Adam Görmek

Sizin işlerinizde aksilik çıkaracak birini simgeler. Uzun süredir sizinle uğraşan ve kazandığınız parada gözü olan biri olabilir. Bu kişi işlerinizin bozulması için bazı engeller koyabilir. Ancak moralinizi bozmamalı ve o kişiye karşı temkinli davranmalısınız.

Kahve tabağında balta şeklinin anlamı, hane içerisinde ilişkilerde sorunların ortaya çıkması demektir. Akrabalarınız size bir konuda baskı yapıyor olabilir. Baskı ile bir şeyler yapmanızı isteyebilirler. Bu durum sizi çıkmaza sürüklese de, kendiniz nasıl mutlu olacaksanız öyle hareket etmenizde fayda var. Başkalarını mutlu edeyim derken kendiniz mutsuz olabilirsiniz.

Kahve falında balta ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status