Balık Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında balık burcu için aile büyüklerine ait bir mülk edinme şansınız var. Sözleriniz takdir edilecek ve kariyer hayatınız iyi olacaktır. Çalışmanız için iyi bir alan olabilir ve yaratıcı ve olumlu fikirleriniz ödüllendirilebilir. İşyerinde saldırgan olmamak, gereksiz yorumlarda bulunmamak veya aceleci kararlar almamak gerekir. Mali konular ortalama olacaktır, ama daha sonra gelirinizde artış olmaya başlayabilir. Bilinmeyen kaynaklardan beklenmeyen kazançlar alabilirsiniz. Sosyal hayat özellikle ayın ikinci yarısında göz kamaştırıcı ve ilginç olacak. Pek çok davete katılabilirsiniz. Sağlık durumu normal olacaktır. Sağlığınızı korumak için diyetinize odaklanmanız gerekir.

Temmuz’da balık burçları ofiste flört etmek veya yeni bir romantik ilişki ile ilgili çeşitli duygular yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir duygu etrafında beklenmedik duygular yaşanacak. Şimdi önümüzdeki birkaç ay boyunca geliştirilecek bir tekliften ilham alacaksınız. Temmuz ayında, akrabanız olan bir kişinin duygusal hareketlerine dikkat edin. Ona destek vermeniz gerekebilir. Dertleşmek isteyebilir. Çevrenizde bir insandan duyacağınız sözler sizi kırabilir. Yok yere size kötü sözler söyleyebilir.

Temmuz, haziran ayından beri terk edilen sözler ve görevleri tamamlamak için iyi bir zaman olacak. Artık sorunlarınızın ve sorunlarınızın birçoğunu çözebileceksiniz, ancak ihtiyacınız olan her adım veya karar iyi düşünülecek ve duygusal tepkilerden kaçınmanız gerekecek.

Bu ay, bir kişinin amacının sizinle bir çatışmayı kışkırtmak olduğunu çok çabuk hissedeceksiniz. Belki de bu kişi sizi üzmeye çalışan bir akrabadır. Size karşı hain planları olan birine karşı dikkatli olun. Temmuz, genel profesyonel iletişim kurduğunuz bir kişiyi içeren hoş olmayan bir olay yaşamanız bazı nedenler ile olabilir. Şimdi işinizde beklenmedik bir değişim mümkün.

Temmuz ayında adli kurumlarla veya mahkeme davasıyla bir temas kurulacaktır. Bütün bunlar, size komplikasyonlara mal olur. Nakit beklentilerinizde gerçekçi olun ve söz vermeyin. Balık kadınları, ilginç ve yararlı yeni kişiler ile tanışacaklar ve farklı yerlerden gelen insanlarla tanışarak dostluklar kurabilirsiniz.

Balık Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatınız için olumsuz olabilir. Çiftler arasında saldırganlık ve kararsız zihniyet hakim olabilir. Eşiniz ile iletişimde öfke, mutluluğu bozabilir. Herhangi bir zamanda öfkeden kaçınmak ve sakin kalmak daha iyidir. Aşıklar ılımlı bir dönem geçirir. Herhangi bir söz vermeyin veya yerine getirmeyin. Evlenme kararınızı erteleyip, teklifin gerçekliğine önem verin.

Balık Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali olarak, bu ay sizin için rahat olacaktır. Mali ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacaksınız. Yatırımlar yoluyla bazı finansal faydalar elde edersiniz. Banka bakiyeniz belirgin bir şekilde artacaktır. Bu ay, kariyer hayatın huzursuz olabilir. Durumunuzu ve popülaritenizi yalnızca bakış açınızı değiştirir ve bağlılıkla çalışırsanız artacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status