Balık Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında balık burcu aile daha önem kazanıyor ve psikolojik konularda da profesyonel yaklaşım sergileyecek, gerginliklerden uzak durmaya, sakinliğe önem vereceksiniz. Venüs, 10 Şubat‘ta balık burcuna giriyor. Bu sebeple yeni şeyler arayışında olabilir ve ön planda tutulmak isteyebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza eğilmek ve daha fazla ilgi görmekten hoşlanıyor olacaksınız. Aşık olduğunuz kişinin daha çok ilgi gösteren biri olmasını isteyebilirsiniz. Bir ilişkide bulunuyorsanız, eşinizden daha fazla ilgi isteyebilirsiniz. Yalnızsanız, karşı cins üzerinde daha etkileyici görünebilirsiniz. Sizden hoşlanan kişiler tarafından teklifler gelebilir. Yakın sosyal çevreden birileri ile flört edebilirsiniz.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat‘ta balık burcuna geçiş yapıyor. Başkalarının dikkatini çekmek isteyebilir ve yaptığınız işlerde de takdir görmeyi arzulayabilirsiniz. Yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz ve hayatınızın gelecek yılına odaklanabileceğiniz. Hatta bu ay gelecek için yeni bir şeyler başlatmak isteyebilirsiniz. Daha enerjik ve hevesli olabilirsiniz ve kendinizi daha öncelikli hale getirmeye odaklanabilirsiniz. Aklınızda ne olduğunu, planların ve fikirlerin ne olduğunu başkaları ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha aktif bir zekaya sahip olabilirsiniz ve daha ilgi çekici olabilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir ve onlarla bir şeyler harekete geçirmekten heyecanlı hissedebilirsiniz.

15 Şubat günü, kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor olacak. Bu nedenle geçmişe bağlı kalmak yerine artık bir perde çekerek, size engel olan şeyleri geride bırakabilirsiniz. Bu sayede yeni fırsat arayışına giriyor olacaksınız. Ruhsal benliğinize daha fazla bağlanabilir ve sezgilerinizi güçlendirebilir, kendinizi daha merhametli hissedebilirsiniz. İç huzurunuzu artıracak etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz. Aktif bir hayal gücünüz olabilir. Bunu çok fazla hayal gücü gerektiren fırsatlar ve projelere odaklanarak avantajınız için kullanabilirsiniz. Planlarınızı başkalarına sunmadan önce kendiniz planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Kararlarınızdan ve planlarından emin olmanız için düşünerek, biraz kendinize zaman tanıyabilirsiniz. Yeni fırsatlar oluşabilir ve geri planda sessizce üzerinde çalıştıklarınız ile bir anda dikkat çekebilirsiniz. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Kova Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Balık burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 25 Şubat ve 26 Şubat olacak. Sevgiliniz veya eşinizle olan ilişkinizin bu ay da stres altında olabileceğini gösteriyor. Sevgililerin mesleki yükümlülükleri ile meşgul olabileceği ve ihmal edeceği bir ay olabilir. özellikle siz sevdiğiniz insandan çok fazla ilgi bekleyebilirsiniz. Sorunları karşılıklı konuşarak rahatça çözebileceksiniz. Bekar olanlar dış görünüşleri ile bu ay çekici olacaklar ve çevrelerinde flört etmek isteyenler olacaktır.

Balık Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Balık burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 18 Şubat, 19 Şubat ve 20 Şubat olacak. Kariyer hedeflerinizde doğru adımlar atıyor olacaksınız. Bu ay önüne çıkan fırsatlar hedeflerine kolayca ulaşmada yardımcı olacaktır. Özgünlüğünüzü ve sıkı çalışmanızı sürdürürseniz, tüm çabalar olağanüstü sonuçlar doğuracaktır. Doğru planlama ve analiz, işyerinde başarınızı artıracaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status