Balık Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Balık Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında balık burcu, bu ayı oldukça iyi ve sevecen bulacaklar. Eğitimleri, aileleri ya da aşk hayatı ya da para meseleleriyle ilgili olsun, şimdi arkadaşları ve iyi dilekçileri, akıl hocaları, rehberleri ve aile üyelerinin desteğine sahipler. Yaşlılardan manevi destek alırsak her şeyin yapılabileceğinin farkındalar. Birçok şeyi başarabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize güvenmek başarının anahtarıdır ve yaşlıları / arkadaşları dinlemeyi öğrenmelisiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk doğru yöne gidecek ve işinize şimdi sizin için ciddi bir ilişkiye dönüşebilecek bir miktar sevgi ilgisi olabilir. Ancak, Venüs’ün konumu nedeniyle çalışmanızı engelleyebileceği için bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sevgilinizle ileriye götürmek istiyorsunuz ama iş politikası ve iş ahlakı nedeniyle yapamazsınız. Venüs sizi işte şimdi çekici yapabilir ama kovulabileceğiniz için dikkatli olun.

Finans: Para akışı sizin için bu ay önceki ay olduğu gibi dalgalanmayacaktır ve sizin için iyi bir güvenlik olacaktır. Ancak yine de riskli yatırımlara gitmemek ve kimseye borç vermemek daha iyidir. Yatırım yapmak için ebeveynlerinize ve arkadaşlarınıza tavsiyelerde bulunun. Bu şekilde, paranızı nasıl koruyacağınızı ve harcamalarınızı nasıl azaltacağınızı bileceksiniz.

Kariyer: Bu ay profesyonel olarak ve zihinsel stres olmadan iyi bir büyüme vaat ediyor. Meslektaşlarınızdan iyi kazançlar elde edebilir ve patronunuzun da sizi desteklediğini görebilirsiniz. İsim, ün ve tanınma kazanmak için çok çalışmanız gerekecek, ancak bu size yavaş yavaş ve kademeli olarak gelecektir. Meslektaşlarınızın başarılı olmanıza yardım ettiğini görüyorsunuz ve ayrıca onlara yardım etmek istiyorsunuz. Bu karşılıklı ilişki, kariyerinizde hızla büyümenize yardımcı olacaktır.

İş dünyası: Ortaklık işi bu ay herhangi bir mücadele görmeyecek. Gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir, onlarla tartışabilir ve onları iş hedefleriniz ve eylemleriniz konusunda ikna edebilirsiniz. İş ortaklarınızın ödün vermeye istekli olduğunu göreceksiniz ve bu sizi mutlu edebilir. Ancak kağıtları imzalamadan önce dikkatli olun.

Bakınız: Balık 2021 Yorumu

Profesyoneller: Balık uzmanları duygusal ve düşüncelidir. Herhangi bir sorunu anlamak dahil her şey için duygusal zekalarını kullanmayı severler. Arkadaşlarınız yeteneklerinizi ve becerilerinizi beğenecek ve bu ay sizden tavsiye alabilir. Ancak dikkatli olun çünkü çok fazla duygu gerçeklikle bağlantınızı kaybetmenize neden olabilir. Şimdi pratik olmalısın.

Sağlık: Şu anda sağlığınız iyi olabilir ve tıbbi muayeneye ihtiyaç duymanız için hiçbir neden yoktur. Ancak artık arkadaşlarınızla çok fazla sosyalleşmeniz nedeniyle sırt ve boyun ağrılarından muzdarip olabilirsiniz. Egzersiz yapın ve meditasyon yapın. Sattvik yemeği ye. Bu sizi sağlıklı tutabilir.

Eğitim: Öğrencilerin oldukça uygun bir ayı olabilir ve seçtikleri kolej veya kurumu alabilirler ve bu motive edici olabilir. Öğrenciler ebeveynlerinin ve akranlarının yardımıyla stresten kurtulabilirler. Önlerinde harika bir ay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status