Balık Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında balık burcu yaratıcılığınız ve hayal gücünü ön plana çıkarıyor olacak. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiyor. Bununla birlikte alışılmadık düşünebilir, farklı fikir ve planlar bulabilir ve en iyi düşüncenizi arkadaşlarınızla veya bir ekip halinde yapabilirsiniz. Özgün düşünceler ve fikirler dikkatinizi çekebilir, değişiklikler için planlar üzerinde çalışabilir, hayallerinizi geleceğinize uydurmaya çalışabilir ve hayata karşı daha umutlu ve idealist olabilirsiniz. Bu ay geleceğe yönelik çok pozitif bir pencereden bakıyor olacaksınız.

17 Ocak‘ta Venüs kova burcuna giriyor. Kendi hayal gücünü kullanarak, yalnız biraz vakit geçirmek, maneviyat veya sezgisel olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aşkta, kapalı kapılar ardında daha merhametli, fedakar ve sevecen olabilirsiniz.

19 Ocak‘ta Güneş kova burcuna giriyor. Yalnız kaldığınızda kendinizi daha rahat hissediyorsunuz ve konfor önem kazanıyor. Dinlenmek için daha fazla zaman isteyebilirsiniz ve başkaları tarafından kolayca yıkılabilir ve hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Bu dönemde biraz alıngansınız.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. Başkalarından rahatsızlık vermeden, kendi başınıza kendi düşüncelerinizi hayata geçirmeyi arzulayacak ve kendi planlarınıza yoğunlaşıyor olacaksınız. Artık bir şeyler netleşiyor. Fikrinizi başkaları ile paylaşmaya hazır olana kadar kendinize saklayabilirsiniz.

26 Ocak‘ta Mars ya burcuna giriyor. Daha iddialı hissedecek ve hedeflerinizi takip etmeye çalışacaksınız. Daha çalışkan ve disiplinli olabilir, neyi elde etmek istediğinize odaklanabilirsiniz ve adımınızı atabilir, yüksek bir noktaya ulaşabilir veya ilerleme kaydedebilirsiniz. Tersine, yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekiyorsa ya da yaptığınız şeyle gerçekten ilgilenmiyorsanız, aksilik veya gecikme yaşayabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, yönünüz üzerinde çalışabilir ve kendinizi doğru yola koyabilirsiniz.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesine son veriyor. Son birkaç ay içinde, hayatınızdaki mali, istikrar ve güvenliği veya güven sorunları ile mücadele etmiş olabilirsiniz. Artık gerileme sona ermeye başladığından, istikrar ve güvenliği artırabilir, maliyenizi arttıran değişiklikler yapabilir veya kendinize güvenmenin yeni yollarını bulabilirsiniz.

1 Ocak‘ta yenge burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay ile birlikte yaratıcı projeleri tamamlayabilir, bir hobi hakkında daha tutkuyla davranıp vazgeçebilir, bir şeye daha fazla yatırım yapabilir, bir arkadaşınıza daha yakınlaşabilirsiniz. Bir kişiden uzaklaşmak ya da bir sosyal grupta daha büyük bir rol üstlenmek ya da birini terk etmek söz konusu olabilir.

15 Ocak‘ta oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Rüyalarınızı gerçekleştirmek, hayatınızda değişiklikler yapmak, yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir arkadaş edinmek veya yeni bir sosyal gruba katılmak için fırsatlar arayacaksınız.

31 Ocak‘ta, 2018 yılının ilk tutulması olarak aslan burcunda ay tutulması meydana geliyor. Tutulma ile iş hayatınız, günlük hayat ve sağlık odaklı olabilirsiniz. Tutkulu olduğunuz işi sürdürmek için çalışabilirsiniz. Yaptığınız şeyle ilgilenmezseniz, sevdiğiniz işi bulmaya odaklanabilir ve üretkenliğinizi, rejimi ve sağlığınızı iyileştirmek için günlük yaşamınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca stres konusunda çalışabilir ve stresi daha iyi yönetmeye çalışabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Balık Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Balık burçları için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatında en iyi günler 1 Ocak, 2 Ocak, 28 Ocak, 29 Ocak ve 30 Ocak olacak. Kendinize ve sevdiğiniz insana bu ay vakit ayırmak birlikte planlar yapmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da partnerinizin size bazı konularda destek vermesi önemli olacak.  Birlikte geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Bekar balıklar ayın sonuna doğru tanışacakları insanla bir ilişki sinyali verebilirler.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2018 Yorumu

Balık Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Balık burçları için Ocak ayında iş hayatında, para ve kariyerde en iyi günler 22 Ocak ve 23 Ocak olacak. Bu ay iş hayatında tek başınıza çalışmak istiyorsunuz ve ekip çalışmalarına yatkın olmayacaksınız. Çalışma hayatındaki arkadaşlarınızda gerginliklerden uzak durun. Para sorunları ayın sonuna doğru çözülüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status