2021 yılının Nisan ayında balık burcu, bu ayı biraz zorlayıcı bulacaklar ama aynı zamanda bazı yönlerden de iyi olacaklar. Gezegenler onlara kazançlar sağlayabilir ancak yavaş ve istikrarlı bir şekilde. Bazı küçük sağlık sorunlarınız olabilir. Eğitiminiz, aileniz, aşk hayatınız veya para meseleleriniz için iyi bir ay olabilir. İş ve eğitim amaçlı seyahatler olabilir. Arkadaşların, iyi dileklerin, mentorların, rehberlerin ve aile üyelerinin desteğine sahip olacaksın. Para kazanabilirsiniz, ancak bazı engeller ve gecikmelerle. Küçük kardeşler de artık size daha yakın olacak, ancak bu ay sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İş beklentileri iyi görünüyor ve işte iyi bir isim ve şöhret elde edebilirsiniz, ancak büyüme size yavaş görünecek ve beklentilerinizi karşılamayabilir. İş ve sağlık iyi olacak, ancak önümüzdeki aylarda daha iyi olabilir.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay sizin için bazı mücadeleler görebilir. Doğru yönde ilerliyor ama sevgilinizin size sevgisini itiraf etmesinde gecikmeler olabilir ve eğer bekarsanız evlenmek için bir süre beklemeniz gerekebilir. Artık romantik olacaksın ve duygularını partnerine ifade etmekten çekinmeyeceksin. Sevgilinize çok para harcayabilir ve onları olabildiğince rahat ettirmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, sevgiliniz veya eşinizle ilgili bazı yanlış anlaşılmalar olabilir, bu yüzden dikkatli olun ve düşüncelerinizi, hislerinizi, arzularınızı ve duygularınızı ona açıklayın.

Finans: Para akışı beklediğiniz gibi olmayabilir, ancak bu ay birçok düzeyde önceki aya göre daha iyi olacak. Yine de en iyi arkadaşınızdan biraz para ödünç almanız gerekebilir. Bazı gezegenler bu ay sizin için çok iyi yerleştirilmediğinden, kendinizi parasız bulabilirsiniz. Arkadaşınızdan alınan herhangi bir kredi, sizden faizle geri dönmesini bekleyebilecekleri için riskli olabilir. Riskli yatırımlar yapmamak ve gerçek niyetini bilmeden kimseden borç almamak daha iyidir. Yatırım konusunda uzmanların tavsiyelerine uyun.

Kariyer: Bu ay profesyonel olarak makul bir büyüme vaat ediyor. Bazı yabancı teklifler getirebilir, ancak patronla ve işteki yaşlılarla olan ilişkiniz biraz etkilenebileceği için zihinsel stres olabilir. Gezegenler işinizde sizi cesur kılabilir. Kariyerde iyi bir büyüme olabilir ve kendinizi güvende ve motive hissedersiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla kazanç elde edebilirsiniz. Şöhret ve tanınma kazanmak için çok çalışmanız gerekecek, ancak bu yavaş yavaş size gelecektir. Meslektaşlarınız sonunda iyi arkadaşlarınız haline gelebilir. Hayatta birbirinize yardım edebilirsiniz. Azminiz size yavaş ama istikrarlı kazançlar ve iş hayatınız için iyi olacak bir ağ döngüsü sağlayacaktır.

İş: Ortaklık işi bu ay biraz stresli olabilir, ancak iş öncelikle yabancı müşterilerle olduğu sürece, bir miktar fon girişi görebilirsiniz. Gelecekteki bazı iş ortaklarıyla tanışabilir ve onlarla tartışabilir, ancak onları iş hedefleriniz ve eylemleriniz konusunda kolayca ikna edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili bir iş yapıyorsanız, iyi anlaşmalar almanıza yardımcı olabilir. İşletmenizde yatırımcılar bulacaksınız ve onlar sizi dinlemeye istekli olacaklar. Ancak riskli anlaşmalar yapmadan önce dikkatli olun. Ülkenizdeki işletmelere yatırım yapabilirsiniz.

Profesyoneller: Bu ay her şeyden oldukça emin olacaksınız. Güven işinize yansıyacak ve çeşitli iş projeleri için hedeflerinize ve öngörülen hedeflerinize zorluk çekmeden ulaşacaksınız. Patronunuz, işinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda size bazı değerli geri bildirimler verebilir. Geri bildirimi kendi menfaatiniz için kabul edin ve onunla tartışmaktan kaçının. Bu ay yeni şeyleri kabul etmeyi öğreneceksiniz ve eğer yaparsanız, şüphesiz başarılı olabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık sorunları olabileceğinden, sağlığınız bu ay biraz zor olabilir ve karışık olabilir. Tanrı’ya dua edersen kendini iyi hissedeceksin. Ancak tıbbi bir kontrole ihtiyacınız olabilir. Çok fazla gezinti nedeniyle diz ve bel ağrınız olabilir. Bazı göz sorunları ortaya çıkabilir, bu yüzden gözlüğe ihtiyacınız olup olmadığına bakın yoksa migreniniz olabilir. Egzersiz yapın ve meditasyon yapın. Doğru yiyecekler yiyin ve öğün atlamayın. Bu sizi sağlıklı tutabilir.

Eğitim: Öğrenciler kendilerini olumlu hissedecekler ve bir şekilde olumlu bir ay geçirebilirler. Yurtdışına gitmek ve okumak isterlerse veya ülkelerindeki başka bir şehre gitmek isterlerse, seçtikleri kolej veya kurumu alabilirler ve bu motive edici olabilir. Öğrenciler stresten kurtulabilir ve akranları ve ebeveynleri onları destekleyecektir. Önlerinde gelecek vaat eden bir ay var. Tutkularını ve cesaretlerini kullanırlarsa başarılı olabilirler. Hanuman’a şans için dua edebilirler.

Şanslı tarihler: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Şanssız tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status