Balık Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında balık burcu mevcut düzeninizi koruyacaksınız ve maddi anlamda bir değişiklik olmayacak. İş hayatınızda da sürprizler olmayabilir. Bir süre önce borç verdiyseniz, bu para bu ay elinize geçebilir. Bu ay manevi yönünüz güçleniyor ve iç huzurunuz artıyor. Ay içerisinde pahalı bir eşya alabilirsin. Sağlık sebebi ile bir takım masraflar da söz konusu olabilir.

Nisan ayında muhtemelen başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan ya da seyahatle ilgili bir işi olan bir adamla ilgili bir çatışma ya da diğer hoş olmayan bir durum yaşayacaksınız. Kişisel yaşamında veya kariyerinde önemli bir olayla ilgili bir gencin (muhtemelen erkek) ilgili maliyetleri şimdi ortaya çıkacaktır. Bu masraflar senin bütçeni zorlayabilir.

Bu ay temkinli ve güvenilir görünen bir arkadaşınızdan genel bir durum için bir fikir veya öneri alacaksınız. Eğer bu tavsiye uygunsa, harekete geçin! Onun tavsiyesi size yol gösterebilir.

Bu ay boyunca ailenizdeki her türlü ayrılık mümkündür. İnsanlar, eşyalar veya başka şeyler. Her şey için belli bir sebep olacak ve her şeyden önce daha iyi bir gelecek için bu ayrılıklar olacak. Akraba veya arkadaş ailesindeki boşanma olabilir. Daha iyi bir gelecek için iki kişi hayatlarında yeni bir sayfa açacaktır.

Bu ay, neşelenmek için pek çok farklı vesile olacak. Çok büyük sürprizler olmayacak, ama bir nedenden dolayı önemli olabilir ve keyfinizi artırabilir. Şimdi hayatınızdaki küçük şeylerinden zevk almak çok önemlidir.

Ev ya da mülk sorunları beklenmedik bir şekilde sizi şaşırtabilir ve hayatınızda yeni, istikrarsız bir durum yaratabilir. Bununla birlikte, kendi hatalarınızı, eksikliklerinizi veya kötü niyetli eylemlerinizi başka bir kişi tarafından açığa çıkarılması daha büyük zorluklar getirebilir.

Balık burcu kadınlarının, karşı karşıya oldukları herhangi bir karar veya davranış için çocuklarına psikolojik veya duygusal baskıdan kaçınmaları gerekir. İlişkinizde büyük bir çöküş riskiniz var. Evliliğinizdeki sorunları çocuklarınıza yansıtmamanız önemlidir. 35 yaşın üzerindeki bazı kadınlar çeşitli değişiklikler veya olaylar nedeniyle bir ayrılık yaşayabilirler. Bu ay seyahat edecek olan 35 yaşın üzerindeki balık erkekleri yolda herhangi bir tartışmadan kaçınmaları gerekiyor.

Balık Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay eşiniz veya partnerinizle ilişkiniz son derece uyumlu olacaktır. Ancak ayrılmak isteyenler için de bu ay bitişler olabilir. İlişkiniz istediğiniz yönde ilerleyecek. Mükemmel bir karizman var ve oldukça çekici görünüyor olacaksın. Yalnız ve bekar olanlar 17 Nisan’a kadar finansal hedeflerini destekleyen biri ile tanışabilirler.

Balık Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay profesyonel hayatta istikrarı koruyacaksınız ve kariyer hedeflerinizde doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. İş yerindeki kargaşa sizi tedirgin edebilir. İş ortamında sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Bu ay finansal yönden de ilerle olacaksın. Yeni mal mülk ya da eşya satın alımları olabilir. Birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz ve karşınıza fırsatlar çıkabilir. Yatırımlarınızda ve satın alımlarınızda kendinizi şımartmaya başlamadan önce dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status