Balık Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında balık burcu, Bu ayki başarınız sıkı çalışmanıza bağlıdır. Ancak bu ay şans da oyunda olacak ve daha büyük parasal kazançlar elde edebileceksiniz. Ve önünüze çıkan fırsatlara derhal yanıt vermeniz gerekir. Çok geciktirirseniz bu fırsatlar ortadan kalkar. Bu ay yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Bazı harcamalara rağmen gelecekte para biriktirme olasılığınız yüksektir. Gelecekte herhangi bir sorun yaşamamak için harcamalarınızı önceden planlamanız tavsiye edilir. Bir mülk veya araç satın almak kartların üzerindedir. Ailenle sorunlar yaşayabilirsin. Her durumu azami sabırla ele almanız önerilir. Öğrenciler, sınavlarında motive ve pozitif hale getirerek başarılı olmalarına yardımcı olacak iyi bir akıl hocası bulabilirler. Sağlık şu anda iyi olabilir, ancak tıbbi bir rejime girmenizi gerektiren bazı küçük sorunlar olabilir. Sağlıklı / ideal kilonuza geri dönmek isteyebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Kesinlikle kartlarda heyecan verici bir şey var ve özel biri hayatınıza girmek üzere. Bu birisi sizi kesinlikle mutlu edecek. Ay ortasında anlamlı bir ilişki gelişebilir. Bekarsanız, ruh eşinizle sosyal bir toplantıda tanışabilirsiniz. Evlenmek isteyen insanlar doğru partneri bulabilirler, ancak düğünleri için para biriktirmeye başlamaları gerekir.

Finans: Gezegensel konum, finansal kazançlar söz konusu olduğunda sizin lehinize çalışabilir. Toplu bir meblağ harcayacağınız durumlar ortaya çıkabilir. Ancak, istenmeyen harcamalar için harcama yapmayın; bir bütçe yapın ve ona bağlı kalın. Bir akraba sizden para isteyebilir ve siz ona vermeyi kabul edebilirsiniz, ancak gelecekte paranızı iade edip etmeyecekleri konusunda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz.

Kariyer: Bu ay, gezegensel hareketler kariyerinizi yapacak veya bozacak. İlişkilerinizdeki bazı sorunlar nedeniyle işinize odaklanamayabilirsiniz ve hem evde hem de işte isteklerinizin yerine getirilmesinde bir gecikme olabilir. Bu, işte hiç iyi vakit geçirmeyeceğiniz anlamına gelmez; sadece geçici olarak sıkışmış hissedebilirsiniz.

İş: İşadamları, önemli bir anlaşmayı tamamlamak için gece gündüz çalışmak zorunda kalabilir, bu da onlara iyi para vaat ediyor. Bu anlaşma sizin için oyunun kurallarını değiştirebilir ve işinizi yüksek bir seviyeye çıkarabilir. Bir fantezi dünyasında yaşamayın. Hayatta hiç kimse tam olarak güvenilemez ve birisinin sizi aldatmaya çalışıp çalışmadığını görmek için işinizin her köşesini ve köşesini kontrol ederek oyunun zirvesinde olmalısınız.

Profesyoneller: Bu ay işinizde başarılı olmak için yeterli öz disipline ve motivasyona sahip olabilirsiniz. Bu ay sanatsal ve yaratıcı olabilirsiniz. Görevlerinizi verimli bir şekilde tamamlama konusunda son derece yeteneklisiniz. Ancak bazen kendi kurallarınızı belirleyebilir ve kendinizi işinize o kadar adayabilirsiniz ki çevrenizdeki kimseyi fark edemezsiniz. Bu iyi değil çünkü hayatta başarılı olmak istiyorsan çalışma ortamına dikkat etmelisin.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili olarak, ayın büyük bir bölümünde sağlıklı olmanın tadını çıkaracaksınız. Hiçbir büyük sağlık sorunu sizi rahatsız etmeyecek. Bununla birlikte, iş stresinden kaynaklanan bazı baş ağrıları ve boyun ağrıları sizi rahatsız edebilir. İşleri kontrol altında tutmak için gerekli düzeltici önlemleri alın. Günlük yaşamınızı aksatan bazı sağlık rahatsızlıklarınız olduğunu düşünüyorsanız, doktorunuzu ziyaret etmelisiniz. Bazı basit egzersizler baş ve boyun ağrınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu ay kendilerini çok bilgili, zeki ve zeki hissedecekler. Gezegensel hizalanma öğrencilerin ilerlemesini destekler. Eğitimlerinde iyi ilerleme kaydedebilirler. Üniversitede okuyanlar, bir sınavı geciktirmemek için her türlü çabayı sarf etmek ve yalnızca çalışmalara odaklanmak zorunda kalabilir. Bu, eğitimlerini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde iyi bir işte seçilme şanslarını artıracaktır.

Şanslı tarihler: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Şanssız tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status