Balık Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında balık burcu, Balık insanları bu ayı ayın ilk yarısına kadar iyi bulacaklar ve hayatın her alanında işler kontrol altında kalabilir. Gezegenler onlara kazançlar sağlayabilir ancak yavaş ve istikrarlı bir şekilde. Bazı küçük sağlık sorunları olabilir. Eğitimleri, aileleri, aşk hayatları veya para meseleleri için iyi bir ay olabilir. Yurtdışında bir işe bile gidebilirler. Arkadaşlarının ve iyi dileklerin, akıl hocalarının, rehberlerin ve aile üyelerinin desteğine sahip olacaklar. Biraz para kazanabilirsin. Küçük kardeşler de artık onlara daha yakın olacak. Bu ay sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay sizin için çok önemli olabilir. Gezegenler ilişkinizin her parçasından zevk almanıza yardımcı olacağı için doğru yönde ve stres olmadan ilerliyor ve sosyal çevrenizde sizin için ciddi bir ilişki haline gelebilecek bir sevgi ilgisi olabilir. Ayrıca artık romantik olacaksın. Sevgilinize çok para harcayabilir ve onları olabildiğince rahat ettirmek isteyebilirsiniz. Ancak kızarıklık davranışınız nedeniyle sevgiliniz veya eşinizle ilgili bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden sert sözler kullanmadığınızdan veya dürtüsel eylemlere kendinizi kaptırmadığınızdan emin olun.

Finans: Bu ay, bazı finansal kazanç şansı olabilir. Bu sizi ve aile üyelerinizi biraz heyecanlandırabilir ve rahatlatabilir. Bazı aile şirketlerine yatırım yapabilir ve hatta paraya ihtiyacı olan iyi bir arkadaşınıza borç para bile verebilirsiniz. Giysilere ve araçlara para harcayabilirsiniz. Ancak, aşırı harcamaya başvurmayın ve işleri kontrol altında tutmaya çalışın. Bir bütçe oluşturun ve yaptığınız satın alma işlemlerini kontrol edin.

Kariyer: Bu ay, özellikle patron ve yaşlılarla olan ilişkinizi geliştirmek açısından sizi profesyonel olarak yeni bir seviyeye taşıyacak. İş yerinde liderlik pozisyonu alabilir ve ekibinizin genişlemesini görebilirsiniz. Gezegenler işlerinde parlamalarını sağlayabilir. Ayın ortasından sonra kariyerde iyi bir büyüme olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla kazanç elde edebilirsiniz. Bu ay size yavaş ama istikrarlı kazançlar ve iş hayatınız için iyi olacak bir ağ döngüsü sağlayacaktır.

İş hayatı: Söylendiği gibi, tüm yumurtaları tek bir sepete koymamak gerekir. Bu yüzden tüm paranızı tek bir işe yatırmayın ve iş kapsamınızı genişletmeye çalışmayın. Yabancılarla ilgili bir iş yaparsanız, gezegenler iyi anlaşmalar yapmanıza ve size para getirmenize yardımcı olacaktır. Riskli anlaşmalar yapmadan önce dikkatli olun. Çok fazla yaratıcılık ve tutku sizi olumsuz etkileyebilir. Sürekli olarak iyi karlar elde edemezseniz duygusallaşmayın. İş dünyasında iniş çıkışlar yaygındır, bu nedenle kötü günler için bazı rezervleriniz olsun.

Profesyoneller: Bu ay mesleğinizle bağlantılı gezegenler sizi iş cephesinde aktif tutabilir. Tüm artıları ve eksileri göz önünde bulundurduktan sonra işinizi bırakma veya değiştirme konusunda önemli bir karar verin. Kendi zayıflıklarınız nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilir ve patronunuz bir takımda çalışmanızı isteyebileceği için kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Önce kendi güçlü ve zayıf yönlerinizi anlamak için kendinizle zaman geçirmeniz gerekir. Ancak o zaman bir takımda düzgün bir şekilde çalışabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay evinizi ve ofis alanınızı organize etmek ve temizlemekle meşgul olacağınız için sağlığınıza dikkat etmeyi unutabilirsiniz. Tüm temizlikten çıkan toz, bazı toz alerjilerine ve astıma neden olabilir. Ayrıca, temizlik sırasında vücudun bir kısmı burkulabilir. Bazı sağlık sorunları olabilir ve tıbbi muayeneye ihtiyacınız olabilir. Gereken şekilde dinlenin ve doktorun tavsiyelerine uyun. Diğer her şey bekleyebilir ama sağlık değil.

Eğitim: Öğrenciler bu ay geleceklerinde biraz ışık görebilirler. Bazıları kendilerini, ebeveynlerini ve öğretmenlerini çok gururlandıracak prestijli burslar alabilir. Öğrenciler hayallerinin gerçeğe dönüşeceğinden emin olabilirler. Bu güvenle, herhangi bir sınavı ve okula veya koleje kabul için herhangi bir mülakatı kırabilirler. Önlerinde umut verici bir ay var. Şans için Tanrı’ya dua etmeleri gerekir.

Hayırlı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31

Uğursuz tarihler: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status