Balık Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında balık burcu yorumunda bu ay önemli bilgi veya belgelerin ertelenmesi nedeniyle gerginleşeceksiniz. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Sorumluluklar azalabilir ve daha fazla zamanın kalmasının tadını çıkarabilirsiniz. Zamanınızı daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Aşk hayatında daha etkileyici olabilirsiniz ve bekarsanız birinden hoşlanarak platonik aşk yaşayabilirsiniz. Ancak bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insana bir şeyler alarak ona para harcamak isteyebilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor. Daha kararlı ve güvende olacak, finansal fırsatlar izlemek, şımartılmak ve rahatlamaya önem vereceksiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile sıkıntıları geride bırakarak mali açıdan rahat edebilir ve ele alınması gereken zor bir mali durumu çözebilirsiniz. Daha fazla mali güvence için daha çok çalışmanız gerekebilir. Yaşamınızdaki bir şeyin istikrar ve güvenlikten yoksun olduğunu hissedebilirsiniz ve bunu düzeltmek için uğraşmanız gerekir. Ayrıca, başkalarının sizin hakkınızda düşündüğü şeylere karşı daha hassas olacaksınız. Eski finansal fırsatlara odaklanmak isteyebilir ve bunları yeniden ele almak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Sevdiklerinizle zihinsel olarak bağlantı kurmanın keyfine varabilir ve ilişkilerinizde daha güçlü iletişim kurmaya gayret edebilirsiniz. Bekar olanlar biriyle uzun konuşmalar yapabilir ve flört edebilir.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Gelecek için umutlarını ve hayallerini sürdürmek için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Nihai hayallerinize daha yakın olan fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hayatınızda değişiklikler yapmak, alışılmamış olanları takip etmek ve kendinizi zorlamak için istekli olabilirsiniz. Daha bağımsız, yenilikçi ve yaratıcı olabilirsiniz. Ayrıca, yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni sosyal gruplara katılabilirsiniz.

9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki aylar boyunca hayatınızı genişleterek, dünyayı keşfederek veya yeni deneyimler yaşayarak daha başarılı ve konfor içerisinde olmak için mücadele edebilirsiniz. Oldukça iyimser olabilirsiniz. Ancak ilgiye ihtiyacınız olacak ve motivasyon düşüklüğü olabilir.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Sevdiklerinizle ve ilişkilerinizdeki sorunları çözmek için çalışabilir veya birisinden uzaklaşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Eğer işleri düzelteceğini düşünmüyorsanız aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal açıdan daha açık ve net olabilirsiniz. Duygusal olarak hayatınızda daha fazla destek gerekebilir. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor. Yeni fırsatlara odaklanarak, ne istediğinizi netleştirecek, isteklerinizi takip edecek, yakın gelecekte Merkür gerilemesi ile enerji ve coşku akışı artacak. Bundan sonra, iş hayatında hızlı ilerlemeniz gerekebilir. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Daha ciddi konularda yoğunlaştıkça duygularınızı daha derin ve daha güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Ele alınması ve anlaşılması gereken konulara odaklanabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Balık burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 24 Mart 2018 ve 25 Mart 2018 olacak. Bu ay bekar olanlar hoşlandıkları insandan karşılık bekleyecekler ve duygularınızı belli edebilir, flört edebilirsiniz. İlişkisi olanlar da sevdiklerini şımartmak isteyecekler. Bu ay sevdiğinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Balık burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 18 Mart 2018 ve 19 Mart 2018 olacak. Maddi konularda ilerleme kaydedebilir, yeni gelir kaynağı arayışında olabilir ve kazanç fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatında hırsınız artacak ve elinizde yarım iş bırakmayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status