Balık Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında balık burcu, mükemmele yakın bir ay olabilir. İşler beklentilerinize göre devam edebilir ve hatta şimdi yaptığınız her şeyde başarılı olabilirsiniz. Birçoğunuz her bakımdan materyalist yaşamın tadını çıkarırken, iletişiminizin gücü sorunları güvenle çözmenize yardımcı olabilir. Bekleyen işleri öncelikli olarak alıp bitirmeye çalışın. Bazılarınız ailenizle kişisel bir yolculuğa çıkabilir ve bu size unutulmaz bir deneyim yaşatabilir. Sanatçılardan ve iş adamlarından birkaçı, bir devlet kurumundan ödül almaya hak kazanabilir. Ama egonuzu kontrol etmeniz gerekebilir, çünkü bu bazen sizi etik dışı bile yapabilir. Sağlığınız iyi olmalı ve tüm gereksinimlerinizi karşılama konusunda destekleyici olmalıdır.

Aşk İlişkisi: Bazı ‘sessiz’ aşk ilişkileri, bu konuda bir tartışma yaratmaya çalışan akrabalar tarafından da açığa çıkabilir. Ancak aile üyelerinizi derhal konu hakkında bilgilendirmeye çalışın ve bu, akrabaların gerçekleri görmesine ve lehinize dönmesine neden olabilir. Ayrıca ebeveynlerinizin onayını alabilir ve kişisel yaşamınıza başlamak için ilerleyebilirsiniz.

Finans: Finansal bolluk sizi mutlu etmeli. Birkaçınız muhtaç arkadaşlarınıza maddi yardım bile sağlayabilir ve yardımınızı minnettarlıkla hatırlayabilirler. Bu aynı zamanda uzun vadeli yatırımlar için doğru zaman olabilir. Kredilerinizi de tahsil edebilir ve bekleyen hesapları ihtiyatlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Bazılarınız geçmişte yapılan spekülatif yatırımlardan özel miktarlar alabilir. Bununla birlikte, sabit varlıklarınızın onarımı veya yenilenmesi için bir miktar harcama yapabilirsiniz.

Ruya tabir

Kariyer: Kariyer gelişimi çoğunuz için orada olabilir ve bu tüm beklentilerinizi karşılayabilir. Kuruluşunuz ayrıca performansınız için özel bir artış düşünebilir. Meslektaşlarınızla samimi etkileşimleriniz de sizin yararınıza olabilir. İş için seyahat etme konusunda esnek olun, bu da bazı işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir.

İş: İş planlarınız büyük olasılıkla sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir ve yeni iş projelerinizle şimdi isim ve şöhret kazanma şansınız var. Lütfen iş ortaklarınızı, işi hızlandırmaya yardımcı olabilecek bazı faaliyetlerden sorumlu tutun. Ayrıca, müşterilerinizin desteği sayesinde, bitmiş projelerden kar elde etmeyi de umabilirsiniz.

Profesyoneller: Bu, çabalarıyla tanınabilecekleri profesyoneller için oldukça ilerici bir dönem gibi görünüyor. Aynı zamanda, uzun vadeli olabilecek yerinde fırsatları arama zamanınız da geldi. Bazılarınız performansınızda ani artışlar yaşayabilir ve bu sizi şaşırtabilir. Görevlerinizi hızlı bir şekilde bitirmek için yeni ellerinizi kanatlarınızın altına almanın tam zamanı.

Sağlık: Bu süre zarfında sağlıklı olmalısınız. Sağlığınıza iyi bakabilirsiniz ve bu sizi enerjik ve aktif tutabilir. Mutluluğunuzu artırabilecek bir gezi planlamanın da zamanı geldi. Lütfen düzenli olarak meditasyon yapın ve bu işinize daha iyi odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Eğitiminiz sorunsuz devam etmelidir. Adanmışlığınız müfredatı düzgün bir şekilde bitirmenize yardımcı olabilir ve hatta bazılarınız bilginizi grup çalışmalarında diğer öğrencilerle paylaşabilecek bir konumda bile olabilirsiniz. Müfredat dışı etkinliklere daha fazla ilgi gösterebilirsiniz, oysa kurumunuz spor etkinliklerine katılmak için birkaçınızı seçebilir. Genel olarak, bu öğrenciler için hoş bir zaman olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status