Balık Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında balık burcu için iyi olabilir, ama bir yönü ile bu ay aşırı düşünmek sizi yıpratabilir. Kontrol edilmedikçe, bu bir saplantı haline gelebilir ve hatta duygusal rahatsızlıklara yol açabilir. Bazı şeyler kafanızı fazlası ile karıştırabilir. Ancak, bu gibi şeyler her açıdan umut verici olabilir. Zor iş onlara yeni iş fırsatları açabilir ve yeni olanaklar yaratmaya yardımcı olabilir. Değişen çevreye uyum sağlamak onlar için avantaj sağlayabilirken, hedeflerdeki şeffaflık birçok sorunu çözebilir ve hedeflere ulaşmayı başarabilir. Etkili iletişim pozitifliği beraberinde getirebilir. Sosyal hayat ise canlı ve huzurlu olabilir. Sağlık konusunda rahatlama olabilir.

Kasım’da balık burçları aileniz hakkında önemli kararlar almanız gerekecektir. Düşüncelerinizi ve önerilerinizi anlamalarını veya ihtiyacınız olan yardımı almanızı beklersiniz (eğer gerekiyorsa). Bu ay, hem kendiniz hem de kişisel planlarınız için önemli olacak bir kız ya da genç bir kadınla ilgili taahhütleriniz olacak. Bu kız ile geleceğe yönelik bazı planlar da yapılabilir. Bu ay bir kızın doğumuyla ilgili haberleri getirecek. Hane içinde birinin hamile olduğu haberi de gelebilir.

Kasım ayında, önemli bir karar vermeniz veya planlarınızda, işinizde ve diğer konularda acil bir değişiklik yapmak için beklenmedik bir ihtiyaç olacaktır. Yakın bir kadın için önemli bir masrafla uğraşma ihtiyacı, bütçenizi zorlaştırabilir. Çıkan bazı masraflar yüzünden bütçenizde bu ay kontrollü olmanızda fayda var. Bu ay bir finansal belge ile uğraşıyorsanız veya uğraşırsanız, her şeyi detaylı bir şekilde kontrol edin ve aceleci eylem ve kararlardan kaçının.

Kasım ayı genç balık erkekleri için özel romantik maceralar ya da yeni aşk getiriyor. Bekar erkekler aşk hayatında sürpriz bir ilişkiye yelken açabilirler. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, bir çocuk veya torunla veya hayatlarında başka bir neşeli etkinlikle başarıdan zevk alırlar. Kasım ayında, genç Balık kadınları finansal kaynakları içinde gerçekçi bir şekilde yaşamak zorunda kalacaklar. Bazı masraflar sizi ay içerisinde zorlayabilir.

Balık Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevdiğin insan ile samimi ve uyumlu bir duygusal bağın tadını çıkarabildikleri için ilişki sorunları toz pembe görünebilir. Ayrıca evlilik hayatınıza katkıda bulunacak eğlence gezilerine de gidebilirler. Bu ay yeni evli olan çiftler için çok yönlü bir refah dönemi olabilir. Sevdiğiniz insana duygularınızı rahatça açabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2019 Yorumu

Balık Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal olarak, bu ay büyük zenginliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yatırımlar balıklara çok miktarda parasal kazanç sağlayabilirken, masraflar da kontrol altında olabilir. Bununla birlikte, geri ödemeleri mümkün olmadığından, arkadaşlara kredi veya mali yardım sağlamak konusunda dikkatli olmanız gerekir. Bu ay kariyer açısından ortalama bir ay olabilir. Balıklar daha fazla çalışıp daha uzun çalışma saatlerini tamamlamak zorunda kalabilirler. Etkili iletişim ve diğer çalışanların desteğini alabilir ve bu da sizin işyerinde sorumluluklarınıza yardımcı olabilir. Yeni yabancı kaynaklı iş fırsatları da olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status