Balık Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında balık burcu kendi kişisel gelişimine odaklanıyor. Merkür 5 Kasım‘da yay burcuna geçiyor. Uzun vadeli hedeflerinize ve planlarınıza odaklanıp büyük ve küçük resmi birleştirebilirsiniz. Yaklaşımlarınızda daha pratik olabilirsiniz ve en önemli şeyin üzerine odaklanabilirsiniz. Aklınızda fikirlerde net olmayabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da yay burcunda Merkür’e katılıyor. Hedeflerinize ve hırslara odaklandığınızda, uzun vadeli planlarınız üzerinde çalıştığınızda, yüksek bir noktaya geldiğinizde, adımınızı atarken, başarı için fırsatlar izlediğinizde yaptıklarınız için dikkat çekeceksiniz. Bağlantı kurabilir, yaşam yolunuzda ilerlemeye çalışabilir ve kendiniz için yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Daha iddialı, çalışkan ve sorumlu olarak bu ayı geçiriyorsunuz.

Venüs, 7 Kasım‘da su grubu akrep burcuna geçiyor. Büyük fikirlerinize yoğunlaşmanın, ilerleme kaydetme ve keşif planlarının üzerinde çalışmanın ve yeni deneyimler yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Daha pozitif olabilir ve kendinize inanabilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bekar olanlar karşı cinsin ilgisi ile kendilerini şımartmak isteyebilirler.

Neptün Balık burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç ay içinde bazı şeylerin netlik kazanması için mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme sona erdikten sonra, kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Ancak sezgisel olarak kendinize olan bağlantınız üzerinde çalışmaya devam etmeniz gerekiyor.

4 Kasım‘da boğa burcunda dolunay meydana geliyor. Hissettiğiniz şeylerde daha kararlı olabilirsiniz. Birilerine neyi kastettiğinizi söyleyebilir, daha anlaşılır olabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bir sürü küçük projeyi bitirebilir ve zihinsel enerjinizi kullanmak için kendinizi meşgul edersiniz.

Akrep’te 18 Kasım‘da yeni bir ay meydana geliyor. İlerleme ve keşif için yeni fırsatlar arayabilir, yeni bir şeyler öğrenmeye başlayabilir veya yazarken veya konuşurken ikna edici olabilir, iyimser bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve yeni bir deneyim kazanabilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

7 Kasım ve 8 Kasım tarihleri aşk hayatında şanslı günler olacak. Balık burcu bu ay ak hayatında partnerleri ile zaman harcamaktan keyif alacaklar. Sevdiğiniz insanı hayatınızın her yanında görmek isteyebilirsiniz. Bekar olan balık burçları bu ay şımartılmak, ilgi göstermek ve flört etmek isteyebilirler.

Balık Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

1 Kasım, 2 Kasım, 28 Kasım, 29 Kasım ve 30 Kasım tarihleri para ve iş hayatında şanslı günleriniz olacak. Artık kariyerinizde ilerleme kaydetmek istiyorsunuz. Bunun için kurslara yazılabilir, bazı konularda kendinizi geliştirebilir, uzmanlık alabilirsiniz. Bu ay kendinize yatırım yapıyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status