Balık Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında balık burcu, bu ayı biraz zorlayıcı bulacaklar ama aynı zamanda bazı yönlerden de iyi olacaklar. Bazı zorluklar getirebilir, ancak olumlu iletişim becerileri nedeniyle evdeki ilişkilerini geliştirmek ve kişiliklerini ve zekalarını geliştirmek için iyi bir yerde olacaklardır. Ancak evde ve işteki meslektaşlarla iyi ilişkiler sürdürmek için daha fazla çaba gösterilmesi gerekiyor ve gezegenler onlara kazançlar sağlayabilir, ancak yavaş ve istikrarlı bir şekilde. Bazı küçük sağlık sorunları olabilir, bu nedenle sağlıklarına hemen dikkat etmeleri önerilir. Eğitim, aile, aşk hayatı ve para konularında ortalama bir ay olabilir. İş ve eğitim amaçlı seyahatler olabilir. Ailesiyle değerli zaman geçirmeleri gerekiyor.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay sizin için geçen aya göre biraz yanıltıcı olabilir, çünkü işte odaklanmanız gereken çok şey olabilir. Bazı sıkı teslim tarihleriniz olabilir, bu nedenle aşka odaklanmak artık zor olabilir ve bu, eşiniz, sevgiliniz veya partnerinizle olan ilişkinizi zorlaştırabilir. Partnerinize duygularınızı ifade edecek vaktiniz olmayabilir. Bu, ilişkilerinizi etkileyebilir. İdeal olmayan aşk yerine işinize öncelik vereceksiniz. Bu, kavgalara ve tartışmalara yol açabilir.

Finans: Bu ay birikimlerden daha fazla harcamanız olabilir, ani yatırımlar sizin için çok risklidir, bu yüzden bundan kaçının. Para akışı sizin için bu ay bir önceki aya göre dalgalı olabilir ve ailenizden veya arkadaşınızdan biraz para ödünç alabilirsiniz. Gezegenler de bu ay sizin için iyi yerleştirilmediğinden, aylık harcamalarınızı karşılamak için kendinizi ailenizden yardım alırken bulabilirsiniz. Sahip olduklarınız üzerinde hayatta kalmayı öğrenmeli ve esnek olmalısınız

Kariyer: Bu ay profesyonel olarak iyi bir büyüme vaat ediyor ve size yabancı teklifler ve iş promosyonları sunabilir. Ancak belirli gezegensel yerleşimler nedeniyle sağlığınız etkilenebilir ve bu da iş performansınızı etkileyebilir. Gezegenler, etkili yönetim becerilerinizle sizi işinizde iyi hale getirebilir, ancak bir meslektaşınızla bazı çatışmalar olabilir, bu yüzden dikkatli olun. Bu ay kariyerinizde çok az büyüme olabilir ve patronunuz bazen aşırı özgüvenli olduğunuzu görebilir. Patronunuz artık ailenizle vakit geçirmek istediğiniz için sizi rahat edemeyeceğiniz iş gezilerine gönderebilir.

İş: İyi iş ortakları bulmak için proaktif önlemler alırsanız iş karlı olabilir. Potansiyel iş ortaklarıyla tanışabilir ve onlarla tartışabilir, ancak onları iş hedefleriniz ve eylemleriniz konusunda kolayca ikna edebilirsiniz. Ortaklık işi bu ay dalgalanabilir, ancak iş esas olarak yabancı müşterilerle olduğu sürece, bir miktar fon girişi görebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işler yaparsanız, gezegenler iyi anlaşmalar yapmanıza yardımcı olabilir. Yeni iş fikirlerini ve yeni pazarları keşfetmeniz gerekiyor.

Profesyoneller: Bu ay üst yönetim için bir sunum yapmanız istenebilir. Bu, departmanınıza iyi bir isim getirebilir ve patronunuz işinizi beğenebilir ve tüm personelin önünde sizi överek sizi çok mutlu edebilir. Duygusal zekanızı bu ay işteki sorunları anlamak için kullanacaksınız.

Sağlık: Sağlığınız bu ay biraz zor olabilir ve karışık olabilir, ancak çok ciddi olmayabilir. Ayrıca, diğer gezegenlerin yerleşimi, Tanrı’ya dua ederseniz ve meditasyon yapıp sağlıklı bir yaşam tarzı benimserseniz, kendinizi iyi hissedeceğinizi gösterir. Ancak tansiyonunuz yükseldiğinde veya stres yaşarsanız tıbbi bir muayeneye ihtiyacınız olabilir. Mali durumunuz hakkında endişelenmek çok fazla strese neden olabilir. Düzenli olarak egzersiz yapın ve meditasyon yapın. Sattvik yemeği ye. Bu sizi sağlıklı tutabilir.

Öğrenci: Öğrenciler biraz uygun bir ay görebilirler. Çok çalışırlarsa ve hile yapmaktan kaçınırlarsa iyi bir ay geçirebilirler. Yurtdışına veya ülkelerinin herhangi bir başka şehrine gidip eğitim alabilirler ve seçtikleri kolej veya kurumu alabilirler. Öğrenciler bu ay kendilerini çok rekabetçi hissedebilirler ve sınavlarında başarılı olmak isteyebilirler. Bu dürtü, hayatlarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Arzularının karşılanmasını sağlayabilirler.

Şanslı tarihler: 5, 6, 10, 11, 12, 13, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 2, 3, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status