Balık Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Balık burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter yabancı ülkeye seyahatlerin, dış ilişkilerin, yüksek öğrenimlerin, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefenin 9.evine geçecek. Jüpiter ilerleme ve büyüme gezegeni olarak bilinir. Yani, burcunuzda 9.ev konusunda ilerleme kaydedeceksiniz.

Bu, yasal konuların ve itaatin evi olarak da bilinir. Dolayısıyla yasadışı yollarla kazanç elde etmeyi düşünmemelisiniz. Kolay yoldan para kazanmaya kalkmayın. Bunu yaparsanız, o zaman sonsuza dek üzerinize kara leke sürülebilir. Uzun yolculuklar ve manevi güçlenme de görülüyor. Kariyerinizde önemli bir ilerleme görülüyor. Uluslararası bir toplulukla etkileşim de görülmektedir. Bu hafta yazma ve yayınlama ile ilgili fırsatlar da sizi bekliyor.

9 – 15 Ekim Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Güneş ve Venüs sekizinci evinizde cinsiyet, kriz, yatırımlar, finans, vergi, sigorta, ortaklık ve kredileri tetikliyor. Finans ve duygusal ilişkiler gibi hassas konuları ele aldığından bu çok karmaşık bir ev diyebiliriz. Mali durumunuz çok önemlidir ve finansal istikrarınız konusunda endişeleriniz var. Lütfen masraflarınızı kontrol edin, aksi halde zor durumda kalabilirsiniz. Balık burçları bu hafta kontrollü harcama yapmalılar.

İş ortaklarınızın bu hafta işle ilgili farklı bir görüşü olacaktır İlişkilerde bir denge kurmaya çalışın. Yeni bir ortaklık yapmayı düşünebilirsiniz. Mali yardım fırsatları da ortaya çıkabilir. Biri yeni iş kurmanıza ya da bir proje fikrinize maddi destek verebilir.

Balık Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eğer siz ve sevgiliniz harcamalarınız ortaksa ya da paranızı iç içe geçirmişseniz, bunun mutlu finansal gelişmelerin bir haftası olabileceği düşünülmektedir. Eşiniz ya da sevgiliniz güzel maddi olanaklar sağlayabilir ve kazanç artabilir. Bu size de iyi fırsatlar sunacak. Eve giren para miktarı artacak. Eşinizle ortak bir ev satın almak, yenileme veya hatta tatile çıkmak gibi hayaller gerçeğe dönüşebilir. Bir başka olasılık sizin ve sevgilinizin samimi dünyasında yeni potansiyel katmanlarını keşfetmeye hazır olmasıdır. Sevgiliniz yoksa ve yalnızsanız, biri sadece geçici birliktelik için sizinle görüşmek isteyebilir. Ancak biraz takıntılı bir insan olabilir. Bu hafta hayatınıza bir insan girmek isterse çok dikkatli olmalısınız. Yoksa ileride canınızı sıkabilir.

Balık Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Adalet konusundaki uyarılar dikkatinize hakim olabilir. Özellikle vurguladığınızı hissediyor olmanız mümkündür. Sakin kalmak ve beklenilen şeylere odaklanmak için elinizden geleni yapın. Salı yeni bir şey başlatmanız ya da iş başvurusunda bulunmanızın şanslı günüdür. Duygularınız ve durum hakkında konuşmaya istekli iseniz, farklılıklarınızı çözmek mümkündür. Düşündüğünüzü netleştirin, böylece başkalarını kendi tarafınıza geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status