Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı şeylere inancınızın artması ile birlikte bir başlangıç için adım atabilir, önemli bir karar alabilirsiniz. Bu hafta yaşamınızda sadece ruhun harekete geçirilmesini değil, aynı zamanda denemeler ya da deneyimler olarak verdiğiniz şeye olan inancını da gerektirecek denemelere başlayabilirsiniz. İçinizde fırtınalar kopsa da başkalarına karşı sakin kalmanız gerekecek. Bu hafta ertelenmiş tıbbi muayeneleri veya tedaviyi gerçekleştirin. Daha sağlıklı yaşam tarzınıza yönelebilirsiniz. Kötü alışkanlıklarda aşırıya kaçmayın. Bu uyarıların önemsiz şeyler olduğunu düşünmeyin.

Balık burcu bu hafta sizin için ne kadar iyi bir bahane olursa olsun, ani öfkeden kaçının. Sizin tarafınızdan herhangi bir haksız davranıştan kaçının. Şimdi bu tür hareketler, sizi aylarca sürecek olan durumlarda sizi ilgilendirecektir. Artık birçok şey hayatınızdan çıkabilir (sonsuza kadar). Ancak tek açıklama, hayatınızdaki süreçlerinin bitmesidir. Olayların doğal seyrini durdurmaya çalışmayın.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta mesleki gelişiminiz veya eğitiminiz için iyi bir hafta olacaktır (eğer böyle bir durumdaysanız). Artık yeteneklerinizi ve bilginizi görmek için kendinizi ön plana çıkarabilir ve insanlara daha açık bir şekilde kendi yeteneklerinizi sunabileceksiniz.

Bu hafta aşk hayatında bazı ciddi meseleler konuşmanız gerekebilir. Ayrıca ilişkinizin geleceğine dair de bazı kararlar alınması gerekebilir. Bekar olan kişiler ise bu hafta tanışacakları birinden etkilenebilirler. Kısa süreli flört edilebilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aylık Yorumu

Hafta boyunca hoş duygu ve deneyimlerin temelini oluşturacak çeşitli davetler veya öneriler alacaksınız. Yavaş yavaş olsa da, bu hafta önümüzdeki birkaç hafta boyunca başarabileceğiniz gelecekteki bir başarı için temel oluşturmanıza yardımcı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status