Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür para, maddi mülk, konuşma, aile ve öz-değerden oluşan 2.evden geçiyor. Bu gezegen de yavaşlama modunda. Bu, finansal konularınıza daha fazla odaklanmanın zamanı olacaktır. Merkür bir yavaşlama içinde ve finansal ilişkilerde karmaşık durumları gösteriyor. Yakınlarınız ve sevdiklerinizle tartışmalar olabilir. Bu, iletişimin yanlış gidebileceği bir zamandır, bu nedenle iletişimde olduğu kadar harcamalarda da tam olarak dikkat etmek ve kontrollü olmak zorundasınız.

Mars, arkadaşlık, toplu projeler, uzun süreli dernekler, çocuklar, gençlik grupları, umutlar, dilekler ve kazanımların 11.evini tetikleyecek. Uzun vadeli ilişkilerinizi anlamak için çok güzel bir zaman. Gerçekçi deneyimlerden geçeceksiniz. Kişisel ya da profesyonel ilişkileriniz ile ilgili olabilir. Yeni sosyal gruplara katılmayı düşünebilirsiniz.

Mevcut ilişkilerde de bazı değişiklikler olabilir. Uzun vadeli projelerinizi evcilleştirmek için yeni stratejiler belirleyebilirsiniz. Mars agresif bir enerji olduğundan, takım üyelerinize hakim olabilirsiniz. Bu ilişkilerde bazı tartışmalar ve görüşmeler getirebilir.

Venüs kısa seyahatler, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik ve yazım alanını tetikliyor. İletişim ile ilgili çalışmalarda ilerleme kaydedilebilir. Bu alanda yeni fırsatlar bulacaksınız.

Satış, yazı ve düzenleme alanlarında daha fazla iş olacak. Kariyer geliştirme programları, kısa seyahatler ve kardeşlerinizle ciddi iletişim de görülür. Çalışmalar ve iletişim ile ilgili aktivitelerle çok meşgul olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status