Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlık konusunda bazı masraflarınız olabilir, yeni tedaviler denenebilir. Bu hafta tedavilerinizi aksatmayın. Önemli tedavileri, mesela dişleriniz ve daha fazlası ile ilgili sağlık tedavilerini bitirebileceksiniz. Hafta içi size, son haftalarda daha fazla gerginlik yaratan sorunları dengeleme ve çözme şansı verecek. Yeni ve eski arkadaşlarla ilginç ve unutulmaz toplantılar olacak. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda yeni dostluklar da kurulabilir. Birini arıyorsanız, yeni bir romantik ilişki başlatmak için iyi bir hafta olacak. Hafta boyunca, çatışmaya veya kaybedilmeye neden olacak durumların başlangıcını deneyimleyeceksiniz.

Balık burcu bu hafta sezgileriniz güçlü olur ve artan sezginiz sizin için önemli olacak ve göz ardı etmeyiniz. Hafta içi, sizi bir sohbete ya da bir erkekle buluşturarak hoş bir sürpriz yapacak. Bir erkekten bir teklif alırsanız, son bir cevabı vermeden önce iyi düşünmesi için zaman verin.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, muhtemelen normalden daha hassas ve duygusal hissedeceksiniz. Diğer insanların duygularıyla ve genel olarak çevrenizle daha fazla iletişim kuracaksınız. Herhangi bir negatif enerji güçlü bir şekilde hissedilir, ancak hoş insanların sohbetlerinden zevk almalı ve güzel bir ortamda olmalısınız. Hayal etmek ve hayal kurmak daha canlı ve yaratıcı olacaktır. Ayrıca sevdiklerinizle daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ocak 2019

Perşembe-pazar günleri arasında başarılı olmak için artan bir ihtiyaç var. Hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha kararlı ve amaçlı hissedeceksiniz. Yaptığınız her saplantı veya zorlama eğilimi, zor bir işi yapmak için gerçekten kullanılabilir. Manyetik çekiciliğiniz size diğer insanlar üzerinde çok büyük bir etki yaratır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status