Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta aileniz veya işinizdeki önemli konularda ön beklentilerinizi gerçekleştirmek için tüm enerjinize yatırım yapacağınız bir haftadır. Tüm sorumluluklarınızın altından kolayca kalkabilir ve ailenize de zaman ayırabilirsiniz. Üzerinizdeki tembelliği atabilirsiniz ve sizi hırslandıran şeyler olabilir. İş veya eğitim hayatında kendinizi geliştirmeniz gereken konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Sınava girecek olanlar için başarılı bir hafta olabilir. Ya da yapılacak toplantılar ve iş görüşmelerinde kendinizi rahatça ifade edebilir, beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta farklı koşullar ve insanlar, hareketlerinizi olumlu yönde geliştirmenize yardımcı olacak ve bu da size olumlu bir ruh hali verecektir. Bu hafta pozitif enerjiniz ile herkesi fikirlerinizi kolayca ikna edebilir ve olumlu sözler işitebilirsiniz. Sevinçli olmanız bazı önemli olaylarla ilgili olmayacaktır, ancak şimdi size verilen yaşamın değerini anlamanız için yeterli olacaktır. Aşk hayatında bu hafta yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir. Eğer bekarsanız, biri size duygularınızı açabilir. İlişkisi olanlar ise bir hediye alabilirler. Hatta duyacağınız sözler bile sizi mutlu etmeye yetebilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu hafta genelinde bir kişinin özel ilgisi sizi mutlu edecek ve bu hafta alacağınız övgü ile daha cömert olacaksınız. Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri sizi sevindirebilir. Hatta yeni tanıştığınız insanlar da sizinle ilgili güzel cümleler kurabilir ve görüşmeye devam etmek isteyebilirler. Spsyal çevrenizden alacağınız davetler de bu hafta kalabalık ortamlarda bulunmanızı ve yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayabilir.

Bu yedi günü, neyi başardığınızı kaydetmek, ilerleme kaydetmek ve önemli ilişkinizi uyumlaştırmak ve güçlendirmek için olumlu bir tutumla kullanın. Geçmiş olaylar ve insanlar size kendi hatalarınızı da hatırlatır, ancak zor deneyimlerin olumsuz anılarını fazla düşünmeyin. Aldığınız dersler önemli olacaktır. Hayatında yaşadıklarını unutmayacaksın. Ama edindiğin tecrübeler de sana yol gösterecek.

Bu hafta, dini bir mekanı ziyaret etmek için zaman ayırabilirsiniz. Artık yaşamayan insanların anısına belki hayır işleyebilirsiniz. Bu haftaki şans, nerede istersen olacağın yerde olacak. Belirli bir duruma göre sizi destekleyecek, teşvik edecek veya koruyacaktır.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mayıs Yorumu

Bu haftaki başarılar, çabalarınızın ve iyimserliğin meyvesi olacaktır. Artık emeklerinizin karşılığı gelmeye başlayabilir. Hafta sonunda boş kalırsanız, kendiniz, ruh haliniz ve davranışlarınızı sorgulayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status