Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, Balıklar bu hafta boyunca Ay’ı ikinci, üçüncü ve dördüncü evlerinde görecekler. Ay, birikmiş servet, aile ve birikimlerden oluşan ikinci evlerinde konumlanacağından, Balıklar bu haftaya büyük bir hırsla başlayacak. Yükselen Jüpiter de ikinci eve bakarken, bu, bu dönemde yapılan her türlü yatırımın size büyük getiri sağlayacağını ve birikmiş servetinize katkıda bulunmanıza yardımcı olacağını gösterir.

Profesyonel olarak, sıkı çalışmanız ve samimiyetiniz kıdemlileriniz tarafından fark edilecek ve işyerinizde terfi ve artışla sonuçlanacaktır. Kişisel cephede, uygun yerlilerin bu zaman dilimi içinde uygun bir eşleşme bulmaları muhtemeldir.

Annenizin de bu süre içinde ani faydalar ve kazançlar alması bekleniyor. Ay’ın bu geçişi sırasında farklı mutfakların ve yemeklerin tadını da göreceksiniz.

Daha sonra, ayın yüce halindeki konumu, üçüncü evinizdeki çabalarınız, cesaretiniz, kardeşleriniz ve seyahatleriniz, haftanın ilk bölümünde yapılan çabalardan faydalandığınızı görecek.

İlk yarıda yaptığınız sıkı çalışmalardan gençleşmek ve iyileşmek için bu dönemde geziler veya boş zaman aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu  

Kişisel açıdan bakıldığında, bu, kardeşlerinizle kaliteli zaman geçirmek ve onlarla ilişkilerinizi düzeltmek için iyi bir dönemdir. Bununla birlikte, sağlık açısından, soğuk yiyecekleri aşırı yemekten kaçının; aksi takdirde boğaz bölgeniz etkilenebilir.

Haftanın son aşaması, zamanınızın ve enerjinizin çoğunun ya evinizin tadilatına ya da aracınızın onarımına harcanacağını gösterir. Bu aynı zamanda süreçte gereksiz harcamalara ve strese neden olabilir.

Kişisel cephede, annenin sağlığı, ev ortamını bozacak bir sorun olacaktır. Bununla birlikte, akıl hocaları ve babanızın size tam destek vermeleri muhtemeldir ve bu da size bu aşamayla başa çıkmanız için gerekli itici gücü ve motivasyonu sağlayabilir.

Sağlık açısından, bu süre zarfında uygun bir uyku alın ve meditasyonu aşılayın, bu da stresi uzak tutmaya yardımcı olur, böylece sağlığınız üzerinde olumlu etkiler sağlar.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status