Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı ikili görüşmeler canınızı sıkabilir. Beklenmedik tepkiler alabilirsiniz, fikir ayrılıkları olabilir. Özellikle de hoş olmayan bir sohbete ya da bir kadınla anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Bazılarınızın bir aile içi sorunu çözüme kavuşturması mümkündür. Hafta boyunca çeşitli stresli durumlar olacaktır. Bu hafta toplantılar ve görüşmeler uzun zaman önce planlandığı gibi geçecek. Ancak yine de hoş sürprizler veya diğer duygusal anlar olacak.

Balık burcu bu hafta aşk hayatından bahsetmek gerekirse, bu hafta romantik bir yazışmaya başlarsanız, dikkatli olun ve sahte kişilerden veya sizlerle çıkmakta başka bir amacı olan insanlardan sakının. Bir kadının hayatındaki başarısızlıklar veya hayal kırıklıkları sizi de üzebilir. Ama gerçekleri ona göstermeniz gerekebilir.

Hafta boyunca, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızdaki ailenizdeki hamilelik, doğum veya diğer çocuklarla ilgili etkinlikler hakkında bir konuşma veya başka bir katılım olacaktır. Hatta bir kutlama da olabilir. Hafta sonu ise katılacağınız davette tanışacağınız biri ile fikirleriniz uyuşabilir.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar hoş sürprizler ve karşılaşmalar olabilir. Bu yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zaman. Artan öz farkındalık, içgörünün yanıp sönmesiyle gerçekleşebilir. Yaratıcılık uyarılır ve kişiliğinizin daha ışıltılı veya cesaretli tarafını ifade etmenin rahatlığını hissetmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen Güneş Tutulması, önümüzdeki aylarda davranışınızı ayarlamanız, taviz vermeniz veya uyumlu olmanızı öne sürüyor. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda çok enerji dolu olabilirsiniz. Sosyal görüşmelerde çok başarılı olabilirsiniz. Bu tutulma hayatta kalmak için gücünüzü artırır. Cesaret ve mücadele etme ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status