Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık balık burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcuna geçecek ve 10.evinde kariyer, patron ve sosyal statü alanını tetikleyecek. Merkür teknoloji, iletişim, medya ve bağlantılar kurmayı temsil eder. Birçok insanla iletişim kurmak ve görüşmek için çok fırsat bulacaksınız. Bu hafta toplantılar ve iletişim becerilerinizle çalışmak için iyi bir zamandır. Patronlarınız görüşlerini sizinle paylaşacaklar. Fikir alışverişi yoğun olacak ve bazı konularda sizden yardım almak isteyebilirler. Özellikle hafta içi görüşmeler önem arz ediyor. İş hayatında yapılacak ikili konuşmalar veya ekip çalışmaları size çok şey katabilir.

Teknoloji, medya ve iletişim sektöründe çalışanlar bu hafta çok yoğun olacaklar. Yeni projeler gündeme gelebilir ya da mevcut projeler üzerinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu projeler doğası gereği kısa vadeli olabilir. Ancak yoğun bir iş temponuz olabilir. Kısa vadede sizden beklentiler artabilir. Patronlarınız sizden yeni görevler isteyeceklerdir. Çok fazla görev ve sorumluluk altından kalkmanız gerekebilir. Bu hafta yine sizi için çok yoğun bir hafta sonu bekliyor olacak. Lütfen bir zamanlama yapmaya ve takip etmeye çalışın. Çalışma programı yapmanız da faydalı olabilir. Aksi takdirde bazı önemli görevleri kaçırabilirsiniz.

6-12 Kasım 2017 Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Aşk, para ve lüks gezegeni olan Venüs, akrep burcu işareti içine taşınacak ve 9.evine seyahat edecek. Daha yüksek çalışmalar, maneviyat, felsefe, dış ilişkiler ve yayıncılığı tetikleyecek. Bu hafta uluslararası bir toplulukla etkileşime girmek için çok iyi bir zamandır. Kariyer planlarınızı başkalarıyla tartışmaya çalışacaksınız. Hayatınıza aktif olarak katılarak size fikir vermek isteyenler olabilir. Kariyer hedeflerinizde önemli destekler alabilirsiniz.

Medyada çalışanları için önemli projeleri olacak. Daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Yazı yazma ve yayınlama olanakları da görülmektedir. Uzun mesafeli yolculuklar ortaya çıkabilir. Kariyerle ilgili eğitim de görülüyor. Maneviyat ve felsefe hakkında daha fazla konuşacak ve araştırma yapmak isteyeceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu hafta aşık olabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Duygusal yönden yeni bir aşka açık olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Fiziksel cazibe ile başlayabilir, sonuçta zihinsel veya ruhsal bir bağlantı yoksa, ilişkiniz sona da erebilir. Bu hafta bir ilişkiniz varsa, zihninizi bedeniniz kadar değerlendirecek biriyle birlikte olduğunuzu hatırlayacaksınız. Eşiniz size gereken desteği sağladığı takdirde onun değerini anlayacaksınız. Salı günü ve 1 Aralık’a kadar bekarsanız, sizi, bedeninizi ve ruhunuzu seven biri ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

Balık Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Sanki yanılıyormuşsunuz gibi hissediyor olabilirsiniz. Herkesin sevgisini kazanmak zor olabilir. Yaptığınız işe daha fazla odaklanmalı ve konsantre olmalısınız. Bu hafta insanların takdirine ihtiyacınız olacak. Ancak ekip çalışmalarına yatkınsınız. Bir işe başvurmak veya bir ortaklık kurmak için şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Haftanın ortasında duygularınızı sıkı kontrol altında tutmanız gerekir. En azından onları beklediğinizde, güç mücadeleleri ve beklenmedik talepler ortaya çıkabilir. Baskı altında diplomatik ve soğuk kanlı olun. İş hayatında bu hafta sabırlı olmanız daha iy sonuçlar verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status